Obrazy podle kategorie - Fotbal

Fotbaloví fanoušci se dělí na dvě skupiny: na ty, kteří fandí a na ty, kteří hrají. Bez ohledu na to, do které skupiny patříte, jestli milujete tento sport, sledujete každý zápas svého oblíbeného týmu nebo si neumíte představit den bez návštěvy stadionu, pak je obraz fotbal dokonalou volbou do Vašeho interiéru. A přestože by se Vám mohlo zdát, že fotbalové obrazy budou dobře vypadat pouze v pokoji chlapce nebo teenagera, nemohli byste se více mýlit! Vhodně vybraná dekorace se sportovním charakterem může být skvělým doplňkem obývacího pokoje dospělého muže nebo kanceláře. Klíčem k úspěchu je správná taktika. Promyslete, jaký interiér chcete zařídit a jakého efektu chcete dosáhnout. Široká paleta vzorů dostupných v našem obchodě zajistí, že si bez problémů vyberete obraz na zeď fotbal, který splní Vaše očekávání.

40 obrazů

 

Fotbalové obrazy pro trochu větší fanoušky

Fotbal patří k těm úplně nejčastěji provozovaným sportovním disciplínám a dokonce i lidé, kteří nejsou tak úplně vášnivými fanoušky, musí přiznat, že popularita, jakou si získal na celém světě, je skutečně imponující. Fotbal milují jak muži, tak i ženy, malé děti i postarší fanoušci, kteří při fandění mládnou o dobré desítky let. Jestliže také patříte ke skutečným fanouškům tohoto sportu, pak stojí za to své nadšení zdůraznit tím, že si zařídíte obývací pokoj ve vlastním stylu. Jak jsme už zmiňovali dříve, obraz fotbal je skvělý aranžačním řešením pro teenagera. Pokud jste ale již dosáhli věku, který z Vás dělá dospělého člověka, pak Vám nebudeme nabízet obraz s podobiznou Cristiana Ronalda nebo Lionela Messiho. Mnohem lepším řešením budou minimalistické fotbalové obrazy, které se skvěle hodí do moderního obývacího pokoje. Zelená tráva s charakteristickými bílými lajnami představená z ptačího pohledu je zbavená veškerých dětských rysů. V prostorném interiéru bude skvěle vypadat také obraz fotbal zobrazující postavu fotbalisty na pozadí blankytného nebe. Omezená koloristika a velká dávka dynamiky budou báječně korespondovat s minimalisticky zařízeným pokojem.

Kopačky na trávníku, čili obraz fotbal v chlapeckém pokoji

Zařizujeme-li pokoj chlapce, můžeme si dovolit větší dávku bláznovství. V království skutečného sportovní fanouška bude každý obraz fotbal skvělou volbou. Jestli je naše dítě fanouškem konkrétního fotbalového týmu, můžeme vybrat obrazy, které představují jeho logo nebo kapitána. Ale jestli hledáte trošku univerzálnější vzor, který nás hned tak nezačne nudit, doporučujeme obraz fotbal představující velké množství černobílých míčů, které padají z nebe. V případě komorního interiéru stojí za to sáhnout po 3D vzoru, který nám opticky zvětší pokoj. V této roli vypadají báječně obrazy představující fotbalový stadion z perspektivy hráče stojícího na trávníku. Bez ohledu na to pro jaký vzor se rozhodnete, mějte na paměti, abyste se při výběru obrazu na zeď do pokoje Vašeho děcka řídili především jeho názorem – Vaše fotbalové emoce by neměly vítězit!

Sportovně nebo s kravatou – obraz fotbalu v kanceláři

Díky široké nabídce vzorů, které jsou dostupné v našem obchodě, naleznete také vhodné fotbalové obrazy na zeď Vaší kanceláře. Tato fotbalová dekorace bude vypadat dokonale v sídle firmy, která se specializuje na výrobu sportovního náčiní, nebo v redakci sportovního časopisu. Monochromatické zařízení kanceláře oživíme výběrem obrazu fotbal představujícího černobílý míč, který právě padá do branky, nebo nočním pohledem na fotbalový stadion osvětlený tisíci lamp. Doplňkovou předností takové dekorace je velká dávka zelené barvy, která je známá svými uklidňujícími a relaxačními vlastnostmi. Jestliže jste však fanouškem charakteristických a výrazných doplňků, pak Vám doporučujeme dekoraci v podobě planoucího fotbalového míče, který prolétá brankovou sítí. Tento energický obraz plný elánu Vám bude dodávat síly a bude Vás motivovat k další intenzivní práci!

Míč ve hře, tedy dekorace sportovního obchodu

Když se vydáme do sportovního obchodu, prohlížíme si především zboží, které hledáme: vhodné oblečení, nástroje nebo doplňky, které nám usnadní provádění konkrétní disciplíny. Přesto však vzhled obchodu, ve kterém se nacházíme, hraje svoji významnou roli. Obrazy plné života, které nás motivují k činnosti, způsobují, že se s větší chutí rozhodneme pro koupi vysněných lyží nebo kola. Abyste klientům vytvořili příjemnou atmosféru, stojí za to zainvestovat do sportovních dekorací, jakými jsou například obrazy fotbal, které zobrazují soupeřící hráče z různých týmů nebo černobílý míč letící vzduchem. Díky takovým prvkům  bude náš obchod už zdaleka vyčnívat a nákupy se pro naše klienty stanou čistě příjemným zážitkem!