Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Fototapeta město v noci
304,29 CZK Zobrazit produkt

Abstraktní fototapeta s panoramatem města v noci je ideální variantou pro všechny milovníky industriálních, tmavých aranžací. Klasický motiv města v moderním pojetí bude výrazným dekoračním prvkem každé stěny. 

Fototapeta levandulové pole
365,72 CZK Zobrazit produkt

Fototapeta s levandulí v makro měřítku patří k nejkrásnějším vzorům fototapet do obývacího pokoje. Nejenže vnese do místnosti barevný nádech, ale propůjčí jí atmosféru provensálských městeček.

Fototapeta motýl na květině
250,00 CZK Zobrazit produkt
Pro všechny milovníky přírody jsme připravili fototapetu s motýlem v měřítku makro. Tento vzor vnese do místnosti dekoratérský závan svěžesti a zároveň zpestří monotónní jasnou aranžaci
Fototapeta květinový vzor
385,72 CZK Zobrazit produkt

Fototapeta retro s květinovým vzorem způsobí, že různé interiéry např. v romantickém či industriálním stylu získají výjimečný charakter. Floristické motivy vládnou této sezóně. Nástěnná dekorace může být nejen originálním doplňkem, ale také inspirací a základem pro vytvoření zajímavé stylizace.

Fototapeta romantické květiny
475,00 CZK Zobrazit produkt

Toužíte po výjimečném interiéru s romantickou duší? V takovém případě by v něm v žádném případě neměla chybět fototapeta s… květinami. Veliký, výrazný a zároveň nečekaně subtilní vzor Vás přenese do kouzelného světa známého z románů Jane Austenové, Byrona nebo Goetheho…

Fototapeta květiny retro
454,29 CZK Zobrazit produkt

Máte rádi šedesátá a sedmdesátá léta 20. století? Je Vám obzvlášť blízká epocha hippies? Vyjádřete to ve svém interiéru! Sáhněte pro nástěnné fototapety s květinovým motivem v retro stylu a zastavte hodinové ručičky. Nechť je s Vámi flower power!

Mapa světa nástěnné malby
250,00 CZK Zobrazit produkt

Fototapety na zeď se zobrazením mapy světa to není pouze návrh do školní třídy nebo do dětského pokoje. Je to skvělý nápad na dekoraci interiéru pro milovníka cestování, která ho bude inspirovat k dalším výpravám!

Fototapeta modré růže
477,15 CZK Zobrazit produkt

Nástěnné fototapety v intenzivní modré barvě nabízejí skvělou možnost, jak  do interiéru vnést akcent v módním odstínu Classic Blue, zatímco vzor s květinami nám navíc dopřeje radost z blízkosti přírody.

Fototapeta ráno v lese
475,00 CZK Zobrazit produkt

Fototapety na zeď s malebným výhledem nabízejí báječný způsob, jak pocítit blízkost přírody dokonce tehdy, kdy bydlíme ve velkoměstě. Zelené, lesní zákoutí v obývacím pokoji je nejlepším receptem na aranžaci, ve které budeme moct relaxovat a dobít baterky po dni plném výzev.