Obrazy podle kategorie - Sloni

Obraz se slonem Vám umožní propašovat do interiéru náznak afrického dobrodružství. Krajinky se zvířaty na pozadní savany se stanou dokonalou ozdobou klasicky zařízených místností. Krajinomalby budou působit esteticky ve společnosti dřeva a doplňků čerpajících ze světa přírody. Obraz slon naleznete v kolekci našeho e-shopu ve formě nádherné fotografie – výborně se hodí jako ozdoba do aranžace v koloniálním stylu. Tato nástěnná dekorace se zvířetem nám připomene díla vytvořená technikou akvarelu – báječně ji můžeme komponovat s pastelovými prvky, zatímco slůně Dumbo na plátně úspěšně oteplí aranžaci dětské ložnice. Slon obraz bude radostným doplňkem a během okamžiku zkrášlí tradičně zařízený pokojík.

62 obrazů

 

Obraz se slonem v interiérech

Malebné krajinky s africkými slony budou efektní ozdobou klasicky i moderně zařízených místností, jejichž základem jsou geometricky vyprofilované prvky, dřevěný nábytek a  rostlinné akcenty. V kolekci e-shopu Myloview naleznete výrazné triptychy s krajinkami v teplých odstínech hnědé, oranžové, karamelové – tyto nástěnné dekorace úspěšně oživí tlumené prostory a osvěží minimalistické zařízení obývacího pokoje. Slon obraz připomínající olejomalbu můžeme využít k výzdobě elegantní místnosti, ve které dominují vyřezávané komody, orientální památky z cest a proutěné doplňky, na příklad stojan na noviny, košíky s drobnůstkami, obaly na květináče. Scenérii, které dominují odstíny zelené a žluté barvy, můžeme dobře komponovat s klasickou, světlou koloristikou – obraz slon vytvoří v interiéru zajímavý kontrast. Tato nástěnná dekorace zdůrazní prvky, které čerpají ze světa přírody – rostlinné vzory, ozdobné větvičky ve váze, kamenné akcenty. Prostorový  obraz sloni se stane výraznou ozdobou reprezentativního obývacího pokoje a opticky zvětší místnost. Africká krajina zdůrazní krásu koloniální stylizace – bude nádherným pozadím pro mohutnou starou skříň a kožený kobereček.

Sloni v pastelových barvách: do pokoje

Mezi různorodými vzory naleznete nástěnné dekorace, dokonale imitující malířská díla.  Grafiky se slonem v subtilních pastelových barvách se stanou efektní dekorací eklekticky zařízených interiérů. Obraz slon připomínající akvarelovou olejomalbu bude atraktivní ozdobou moderního nábytku, pastelových doplňků v retro stylu i prvků ze světlého dřeva. Tato nástěnná dekorace vypadá dokonale také ve spojení se zemitou paletou barev a elegantními prvky – keramickou vázou, skleněnou vázičkou, bohatě zdobenou figurkou.

Slon obraz efektivně oživí tlumenou, elegantní aranžaci - bude dobře vypadat ve spojení se světlou cihlou nebo pískovcem. Pestrá paleta barev na obraze zdůrazní krásu výrazných prvků v aranžaci – květin, přehozů na pohovce, stínidla s orientálními vzory. V kolekci naleznete také černobílé fotografie. Tyto nástěnné dekorace mají univerzální použití – snadno je můžeme zakomponovat do různorodých aranžací místností. Milovníkům motivu slonů v interiérech doporučujeme také obrazy s porcelánovými figurkami těchto zvířat – zdvižený chobot přináší štěstí. Takový obraz se výborně hodí do dětského pokoje.

Obraz slon: dekorace dětské ložnice

V kolekci nemohou chybět rozkošné barevné obrazy s usmívajícími se zvířaty. Tyto radostné ilustrace věnujeme dětem. Použijete-li tyto nástěnné dekorace s pastelovými kompozicemi, barevnými scénkami z pohádek a cirkusovými slony, během okamžiku oživít tradičně zařízenou ložnici a propůjčíte jí dětský charakter. Surrealistický obraz slon s balónky zajistí pokojíčku fantastický a pohádkový vzhled. Malí sloni vnesou do místnosti humor a radost – pohádkové prostředí v pokojíku zajistí našim ratolestem pocit bezpečí. Obraz slon představující slavného Dumba z disneyovské pohádky můžete pověsit nad postel nebo psací stůl – zpříjemní Vašemu děcku učení i spánek. Nástěnné dekorace čerpající z animovaného filmu během okamžiku zatraktivní pokoj a dodají mu krásu. Ilustrace na plátně s létajícím slůnětem zdůrazní barevné doplňky a způsobí, že ložnice získá útulný vzhled.