-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Podle interiérů

Podle kategorie

Obraz 3d do obývacího pokoje

V dávných dobách králové a magnáti si speciálně u dvorních umělců objednávali vytvoření díla, které přivádělo všechny v úžas – portrét, krajina nebo zátiší. Taková zakázka bývala výjimečně nákladná a konečný efekt se v podstatě nedal odhadnout. V dnešní době jsou obrazy na plátno dostupné každému – rychle a v dostupné ceně, zatímco nabídka vzorů je tak široká, že hrozí, že se Vám z ní zamotá hlava. Bez ohledu na to, zda hledáte ozdobu do moderního či tradičního interiéru, obývacího pokoje, ložnice či kuchyně, v našem obchodě naleznete přesně takové obrazy na zeď, po jakých toužíte. Jak si můžeme být tak jistí? Široká nabídka možností, vybíraná mezi tisícovkami vzorů, které jsme si prohlédli, způsobuje, že v naší nabídce naleznete obrazy na zeď, které jsou nejen stylové, ale také univerzální a jedinečné svého druhu!

Malé velké obrazy na zeď

Mohlo by se zdát, že obrazy do obývacího pokoje nebo ložnice jsou pouze nevelkým doplňkem aranžace. Rádi bychom Vám však ukázali, že s jejich pomocí můžete otočit kurz svého interiéru o 180 stupňů! Všechno totiž záleží na tom, jaký rozměr a jaký vzor si vyberete. Moderní obrazy 3D, které představují překvapivé optické klamy, jsou výbornou volbou pro minimalisticky zařízený obývací pokoj. Jestliže si ceníte střídmosti a Vaší zásadou je „méně je více”, rozhodněte se pro jeden výrazný dekorační prvek. V této roli se skvěle osvědčí obrazy do obývacího pokoje, které zobrazují originální ultramoderní architekturu. Vyberte si jeden vzor, který se skutečně trefil do Vašeho vkusu, a rozhodněte se pro skutečně velké rozměry díla. Díky tomu obraz, který si vyberete, bude přitahovat pozornost a hrát první housle v interiéru. Báječným nápadem je ale také opačný dekoratérský trend, který říká „čím víc, tím líp”. V prostorném pokoji vsaďte na dva, tři nebo čtyři obrazy do obývacího pokoje, ze kterých vytvoříte soudržnou kompozici, založenou na jednom tématu. Vyberte si z krajinomaleb, květin, automobilových veteránů nebo z obrazů 3D, které mají futuristický charakter, a vytvořte aranžaci jedinou svého druhu.

Obraz do retro ložnice

Univerzální obrazy na zeď

Jednou ze základních předností, která je charakteristická pro obrazy na zeď, je jejich mobilita. Bez podstatných zásahů do struktury stěny je můžete věšet, sundávat nebo znovu pověsit na úplně nové místo. Jestli se rozhodnete pro univerzální a nadčasový vzor, obrazy do ložnice mohou stejně dobře vypadat také v obývacím pokoji nebo v kuchyni. Podle našeho názoru neexistují žádná tvrdá a povinná pravidla, která by určovala, jak jedině je možné vyzdobit jednotlivé místnosti domu. Důležité jsou především originalita, kreativita a Vaše spokojenost. A proto, jestliže hledáte zajímavé nápady, jak zaaranžovat ložnici, nemusíte se inspirovat pouze ustálenými schématy, které jsou založeny na jemných, romantických motivech. Obrazy do ložnice mohou představovat závodní automobily, divokou zvěř, etnografické motivy nebo subtilní akty – to Vy rozhodujete o tom, v jakém prostředí se cítíte nejlépe. Bez ohledu na to, jaké dekoratérské trendy zrovna panují, mějte na paměti, že to Vy jste projektantem vlastního domu a Vy máte právo na poslední slovo.

Rychlá metamorfóza v mžiku oka

Jestliže jste neustále v pohybu, v práci válčíte s mnoha povinnostmi, a doma na Vás navíc čekají další výzvy, tak pravděpodobně poslední věcí, na kterou máte pomyšlení, je změna vzhledu Vašeho interiéru. A přitom stačí skutečně málo, abyste diametrálně proměnili charakter místnosti. Aniž byste museli vykročit ze dveří, v našem e-shopu si můžete vybrat obrazy do kuchyně, které zajistí, že každé další ráno bude plné optimismu. Jak je to možné? Sáhněte po vzorech se zajímavými citáty nebo motivačními nápisy, které Vám dodají energii lépe než šálek oblíbeného espresa. A jestliže jste skutečným labužníkem, obrazy na zeď s lahodnými pokrmy budou nejen chutnou dekorací, ale také dokonalou inspirací ke kulinárním experimentům!