Fototapety podle interiérů - Kuchyň

Pro spoustu z nás je skutečným srdcem domu kuchyně. Máme ji spojenou s vůní babiččiných koláčů, s nedělními obědy od maminky nebo s aroma čerstvě umletých kávových zrn. Je to výjimečné místo, které si zaslouží výjimečnou výzdobu. Vhodně vybraná fototapeta do kuchyně promění obyčejnou místnost v království jediné svého druhu, ve kterém bude příprava pokrmů skutečným dobrodružstvím. Omyvatelná tapeta do kuchyně s laminováním chrání tisk a zabezpečuje ho před vlhkostí, díky čemuž se můžete radovat z pěkného vzoru s intenzivními barvami naprosto bez obav. Bohatá nabídka vzorů zajistí, že tapety do kuchyně na stěnu mohou zobrazovat šťavnaté ovoce, černá zrna pražené kávy nebo radostné, lidové ornamenty.

Fototapeta do kuchyně příbor

Fototapeta do kuchyně příbor

Moderní fototapeta s motivem lžic a vidliček promění monotónní interiér kuchyně.
Fototapeta s folklórním vzorem

Fototapeta s folklórním vzorem

Fototapeta s lidovým akcentem dodá interiéru energii. Takový vzor umístěte mezi skříňky a kuchyňskou pracovní desku. Takto se zbavíte okázalosti.
99 fototapet
Fototapeta do kuchyně orientální

Fototapeta do kuchyně orientální

Barevné mandaly na zeď jsou variantou do velké kuchyně, ve které chybí rozhodný koloristický akcent.
Fototapeta do kuchyně vintage

Fototapeta do kuchyně vintage

Mozaika vintage vyplní kuchyni teplými barvami. Doporučujeme ji umístit mezi závěsné skříňky a kuchyňskou deskou.
Fototapeta černobílá krajinka

Fototapeta černobílá krajinka

Stylová kuchyně to není pouze nábytek, ale také zdi. Dejte si záležet, ať se na nich objeví designový motiv, např. černobílá krajina.
Fototapeta s ananasem do kuchyně

Fototapeta s ananasem do kuchyně

Optimistický, prázdninový vzor bude skvěle působit např. v moderní kuchyni labužníka milujícího ovocné lahůdky.
Fototapeta letící ptáci

Fototapeta letící ptáci

Pokud nechcete provádět v kuchyni velké změny, rozhodně se na pruh fototapety mezi skříňkami.
Fototapeta havajské rostliny

Fototapeta havajské rostliny

V oku lahodícím prostředí chutná každé jídlo mnohem lépe. Barevný vzor bude nejen stimulovat Váš apetit, ale dodá Vám také značnou dávku energie.
Fototapeta do kuchyně bylinky

Fototapeta do kuchyně bylinky

Aromatické bylinky v kuchyni – to je zkrátka nutnost! Ty na fototapetách budou nádhernou ozdobou místnosti.
Fototapeta do kuchyně trojúhelníky

Fototapeta do kuchyně trojúhelníky

Černobílá fototapeta s trojúhelníky zdůrazní moderní aranžaci kuchyně. Takto výrazný motiv je vhodné umístit na fragment stěny.
Fototapeta květinová aranžace

Fototapeta květinová aranžace

Pokud toužíte po krásné a unikátní kuchyni, která nebude vypadat jako "sériovka" z katalogu, ozdobte zdi originálním, květinovým vzorem.
Fototapeta ozdobné květiny

Fototapeta ozdobné květiny

Tmavší, monochromatické kuchyni se bude hodit troška oživení. Řešením může být naše fototapeta s jarními rostlinami.

 

Ovocná fototapeta do kuchyně nebo nástěnná krajinka?

Jestli se chcete těšit z pohledu na šťavnaté, barevné ovoce bez ohledu na roční období, pak jsou tapety do kuchyně 3d dokonalou volbou. Červené maliny a jahody, žluté ananasy a mango nebo fialové borůvky a švestky, to je pouze nevelký náhled do naší bohaté nabídky, kterou můžete najít na stránkách našeho obchodu.

Fototapety kuchyně a krajinky

Fototapeta kuchyně zobrazující trojrozměrné kompozice ovoce je nejlepším způsobem, jak můžete opticky zvětšit neveliké prostory.

  • Jestli přemýšlíte nad tím, zda jsou tapety v místnosti ohrožené vlhkostí a různými skvrnami od jídla dobrou volbou, pak bez váhání odpovídáme: ANO! Omyvatelná tapeta do kuchyně je odolná proti vodě a vlhkosti, díky čemuž se nemusíte bát o její trvalost.
  • A jestliže toužíte po nevelké tapetě umístěné mezi kuchyňskou pracovní deskou s dřezem a závěsnými skříňkami, pak je tapeta do kuchyně na skle tou nejlepší volbou. Takto zabezpečený vzor se nezničí dokonce ani při bezprostředním kontaktu s vodou a v případě, že se zašpiní, postačí přetření mokrým hadříkem.
  • Jestli se Vám honí hlavou právě taková fototapeta do kuchyně mezi skříňky, doporučujeme Vám zobrazení barevného ovoce poskládaného do duhového ornamentu. Úzký, vodorovný vzor vyplní neveliký prostor a stane se barevným akcentem, který bude těšit naše oči.
  • Živé a energetické barvy fototapety do kuchyně 3d jsou také skvělým způsobem, jak si dopřát dobrou náladu a pořádnou dávku pozitivní energie do každého dne.

100% arabica, čili tapeta do kuchyně s kávou

Černá, bílá, caffee latte, cappuccino nebo americano – kolik chutí, tolik možností, jak si zařídit aranžovaný interiér. Pro milovníky kofeinového nápoje jsme připravili skutečné posvícení. Fototapeta do kuchyně s kávou je univerzální dekorací, která bude fantasticky vypadat doslova v každé stylistice. Porcelánový šálek plný nápoje, ze kterého stoupá voňavá pára, je trefou do černého pro tradiční, klasicky zařízenou kuchyni. Grafické zobrazení kávovaru vypadá báječně v nevelkém, romantickém interiéru v provensálském stylu. Omyvatelná tapeta do kuchyně s rozsypanými zrny pražené kávy nabízí nejen skvělý způsob, jak opticky zvětšit prostory, ale také jak oteplit chladný, moderní interiér. Odstíny tmavě hnědé způsobí, že se místnost stane mnohem útulnější a našim očím příjemnější. A pokud vlastníte úzkou, obtížně využitelnou stěnu, pak jsou fototapety do kuchyně zobrazující jutový pytel plný kávových zrn doslova trefou do černého.

Abstraktní fototapeta do kuchyně pro milovníky fusion kuchyně

Jestli v kuchyni rádi experimentujete, nebojíte se odvážně propojovat chutě, a zároveň milujete originální, výrazné dekorace, pak jsou abstraktní fototapety do kuchyně nabídkou přímo pro Vás. Charakteristické barevné skvrny připomínající práce Jacksona Pollocka, geometrické vzory jako vystřižené z obrazů Picassa nebo trojrozměrné kompozice navazující na optické klamy jsou dokonalým doplňkem do moderního interiéru. Fototapeta do kuchyně s originálním vzorem bude dokonale korespondovat s úžasnými fusion pokrmy, které spojují chutě a výrobky, které se k sobě na první pohled nehodí. Taková ozdoba v abstraktním stylu promění obyčejnou místnost, ve které vaříme, v uměleckou laboratoř chutí!

Fototapeta do kuchyně s charakterem! Soudky nebo koření?

Přestože se móda na folklorní ornamenty vždy objeví a následně zase vyšumí do ztracena, podle našeho názoru jsou lidové motivy charakteristické svou univerzální a nadčasovou krásou, která nikdy z módy nevyjde. Fototapeta do kuchyně s folklorními vzory je skvělým nápadem, jak oživit prostory a dodat jim trochu charakteru. Zjednodušené, schematické zobrazení lučního kvítí, geometrické vzory nebo vesnické ptactvo, to jsou nejoblíbenější a nejčastěji se objevující vzory folklorních fototapet.

Jestli se obáváte, že příliš výrazný a mnohobarevný vzor bude příliš dominovat aranžaci, fototapety do kuchyně mezi skříňky (např. s potiskem bylinek a koření) budou vhodnou volbou. Nevelký pruh tapety dokonale vyplní prostor mezi závěsnými skříňkami a kuchyňskou pracovní deskou, zatímco zalaminovaná fototapeta do kuchyně zajistí bezpečnost tisku před kontaktem s vodou.