Obrazy podle kategorie - Prostorové

Prostorový obraz je charakteristický výjimečně efektní formou. Díky trojrozměrným vzorům se plochý povrch plátně proměňuje v ničím neomezenou hlubinu.  Abstraktní, geometrické vzory, výjimečně moderní forma – tak se prezentují a nabízejí nejen velmi vysokou estetickou úroveň. Jsou také velmi praktickým řešením, když musíme válčit s komorním interiérem. Prostorový obraz na zeď, zvláště potom velkoformátový, nám pomůže opticky zvětšit metráž a zajistí, že nám dlouho známé prostory získají zcela nový  charakter. V naší nabídce se nacházejí zároveň monochromatické, stejně jako i výjimečně barevné vzory, díky čemuž zde bez problému nalezneme obraz, který se bude hodit do zařízené místnosti.  

95 obrazů

 

Prostorové obrazy v několika částech do obývacího pokoje

Současné, moderní aranžace se velmi často řídí zásadou „less is more”. Tlumená koloristika aranžace, minimální počet nábytku a vybavení, ale také pečlivě roztříděné dekorační akcenty zajistí, že takové interiéry jsou lehké, přehledné a přitom velmi efektní a výrazné. Takový způsob zařizování prostor je trefou do černého, když máme k dispozici nevelkou metráž a chceme se těšit z prostorného pokoje. Nevelký počet prvků umístěných v obývacím pokoji zajistí, že se bude okamžitě zdát větší, než ve skutečnosti je. Takže tak trochu naopak Vám chceme nabídnout ozdobu, kterou bychom mohli popsat slovy „čím více, tím lépe”. Jde nám konkrétně o prostorový obraz ve formě polyptychu, tedy kompozice složené ze čtyř či dokonce z pěti částí. V minimalistické aranžaci bude takto rozšířená dekorace působit naprosto fantasticky, jestliže máme k dispozici vhodnou velkou zeď, na které můžeme vystavit takové představení. Abstraktní vzory ve formě trojrozměrné kompozice, těles vznášejících se v prostoru či vypouklých mozaiek se stanou výjimečně efektní ozdobou moderního obývacího pokoje.

Prostorový obraz v předsíni – dekorace, která přitáhne pozornost

Na otázku, zda v předsíni trávíme spoustu času, odpoví většina z nás záporně. A proto také nevěnujeme této části bytu příliš pozornosti. A přitom můžeme předsíň využít jako jakési preludium, tedy uvedení do "skutečné" části našeho interiéru. Říká se, že nejdůležitější je první dojem – a právě efektní aranžace předsíně nám pomůže doslovně zrealizovat tento předpoklad.

Naším návrhem je prostorový obraz v jasné, světlé koloristice. S ohledem na to, že nejčastěji máme co dělat s nevelkou metráží, tak zde zavěšená dekorace by neměla být příliš tmavá, aby místnost nepůsobila opticky ještě menším dojmem. Jestliže se zamýšlíte nad nejvhodnějším vzorem, pak stojí za to sáhnout po kompozici připomínající abstraktní vesmírný tunel podsvětlený reflektory. Jinou variantou jsou představení zobrazující točité, serpentýnovité formy připomínající cosi mezi hlemýždí mušlí a spirálovitým schodištěm. To je však samozřejmě pouze hrstka možností – v naší bohaté nabídce vzorů se nachází ještě mnoho dalších, originálních kompozic, které se Vám mohou trefit do vkusu.

Prostorové obrazy z počítačové hry v pokoji teenagera

Končíme s tlumenými, monochromatickými vzory. Pokoj teenagera by měl být energický, barevný a optimistický. Z mnoha vzorů dostupných v našem obchodě jsme vsadili na kompozice připomínající starodávné počítačové hry. Jedním z nejslavnějších, nejpopulárnějších a dnes už jistě kultovních titulů je Tetris. Jednoduchá pravidla založená na skládání kostek do sebe a charakter hry, který Vás prostě "vtáhne", zajistili, že dokonce ještě dnes si tuto hru rádi zahrajeme na našich smartfonech. Prostorové obrazy 3D představující barevné kostky nebo trojrozměrné mozaiky se zalíbí každému milovníkovi počítačových her. Čím barevnější vzory, tím lépe. Skvělých efektů dosáhneme také v případě, že sáhneme po velkoformátovém plátně. Nebojme se vybrat skutečně výrazná představení, která budou "bít do očí". V teenagerovské aranžaci si můžeme dovolit určitou míru dekoračního bláznovství!

Prostorový obraz 3D, který promění firemní kancelář

Kanceláře jsou velmi často charakteristické minimalistickým, asketickým zařízením. Zřídka kdy v nich narazíme na dekorace nebo jakékoliv jiné ozdobné akcenty. A přestože je očividné, že si ve firemní místnosti nemůžeme dovolit vytvářet útulné, typicky domácí podmínky, tak to však neznamená, že musíme akceptovat celkově nepříjemný a studený interiér. Prostorový obraz na zdi v geometrické moderní estetice připomínající současná umělecká díla se na takové místo hodí naprosto perfektně. Elegantní formy zpestří aranžaci a přitom zároveň zachovají profesionální charakter kanceláře. Jednotlivá zobrazení, diptych, nebo snad rozpracovaný triptych? Vyberte si takové řešení, které se nejlépe hodí do metráže Vašeho interiéru.