-45%   AKCE

5 plakátů s městy, na které stojí za to zaměřit pozornost

Každé velké město má svou vlastní charakteristickou atmosféru, auru, vůně – a dokonce i zvuky. I když by se v době globalizace mohlo zdá, že všechny metropole jsou stejné, tak naštěstí to tak není. Deštivý Londýn, romantická Paříž, starověký Řím nebo moderní New York – můžeme směle říct, že všechny jsou si navzájem podobné tím, že jsou každé úplně jiné. A právě tyto individuální vlastnosti způsobují, že plakát město bude vynikající ozdobou zároveň jak do moderního, tak i do klasického interiéru – a jejich neopakovatelná krása způsobí, že se aranžace změní z banální na naprosto fantastickou. Jakým plakátům do domu stojí za to věnovat zvláštní pozornost? Je jich několik – a všechno záleží jen na Vás!

Florencie při západu slunce nabízí nádherný obraz, který Vám každý den zlepší náladu
Florencie při západu slunce nabízí nádherný obraz, který Vám každý den zlepší náladu - myloview.cz

Kouzelnýplakát město apamátky

Současná města v sobě spojují památky a ta nejmodernější místa, takže se na každém roku střetává minulost s přítomností. Díky tomu, že vidíme historii daného města v podobě starodávných trosek, gotických katedrál nebo renesančních vil, můžeme zjistit, jak dlouhou cestu má za sebou, aby se stalo tím, čím je právě teď.

Jestli zbožňujete památky a místa, ve kterých můžeme cítit duch minulosti, pak plakát Paříž s překrásnou katedrálou Notre Dame bude vypadat ve Vašem interiéru naprosto fantasticky. Můžete také sáhnout po vzoru zobrazujícím Vítězný oblouk zdobící Champs Elysee nebo nádherné kamenné domy z 19. století bohatě zdobené reliéfy. Díky tomu, že město zamilovaných už spoustu let vládne seznamu populárních turistických míst – a to nejen v Evropě – tak sáhnete-li po plakátu Paříž, máte jistotu, že se rozhodnete pro stylový doplněk do interiéru, který bude vždy v módě. A co víc, zmíněné vzory budou skvěle vypadat zároveň jak v klasickém, tak i v industriálním interiéru. Podobného efektu dosáhneme také v případě, že zvolíme plakát Londýn. Charakteristická červená telefonní budka oživí moderní aranžaci, zatímco rozkošné grafické zobrazení nejdůležitějších symbolů na plakátě města vytvoří harmonickou kompozici se stylem shabby chic i s typicky anglickým stylem.

Pařížské obrazy nám vždy berou dech! Plakát vystavte na světlých zdech
Pařížské obrazy nám vždy berou dech! Plakát vystavte na světlých zdech - myloview.cz

Půjdeme-li dále po stopách unikátních památek, nemůžeme samozřejmě vynechat hlavní město Itálie. Překrásné Koloseum, barokní kostely a malebná zákoutí mezi starými domy rozhodně nabízejí recept na povedenou aranžaci interiéru. Plakát Řím můžeme také pověsit v kuchyni. Pokud jste milovníkem italské kuchyně, tak tato ozdoba způsobí, že budete stále častěji připravovat svá oblíbená, bylinkami vonící jídla. Naopak v obývacím pokoji zařízeném v retro stylu bude nádherně vypadat plakát Řím připomínající starodávnou rytinu, která představuje několik nejdůležitějších památek tohoto města. Když spatříme pokoj s takovou ozdobou, nezbývá než se nechat unést: bellissimo!

Abstraktní plakát s výhledem na město se může stát centrální dekorací v jídelně
Abstraktní plakát s výhledem na město se může stát centrální dekorací v jídelně - myloview.cz

Rychlá auta a mrakodrapy, čili moderníplakát město

Milovníkůmmoderních interiérů se jistě bude líbitplakát městos New Yorkem, Londýnem nebo Tokiem. A proč? Protože na nich dominují z oblak shlížející mrakodrapy, rušné, stále živé ulice a po setmění pulzující barevná světla, která proměňují noc v jasný den. Co byste řekli na plakát New York s charakteristickým žlutým taxíkem prodírajícím se přes centrum? Nebo byste raději plakát do pokoje teenagera s překrásným panoramatem? Můžete se také rozhodnout pro slavnou Sochu Svobody nebo Brooklynský most – tak jako tak půjde o jednu z vizitek této proslavené metropole. Moderní akcenty nalezneme také v hlavním městě Velké Británie. Stačí se jen podívat na obrovské mlýnské kolo – London Eye – které je charakteristickým prvkem na klidném panoramatu města. Plakát Londýn s tímto barevným akcentem na pozadí nočního nebe dokonale oživí tlumenou aranžaci ložnice.

Hongkong z ptačího pohledu vypadá neuvěřitelně! Moderní plakát umístěte do eklektické aranžace
Hongkong z ptačího pohledu vypadá neuvěřitelně! Moderní plakát umístěte do eklektické aranžace - myloview.cz

 

Přenesme se nyní do jiné části světa, se vedle mrakodrapů nacházejí starodávné svatyně, a moderní technologie jsou ovládány vírou, že každá bytost, stejně jako každý předmět má svou vlastní duši. Na mysli máme samozřejmě Japonsko. Plakát městose zobrazením Tokia skvěle vynikne nejen v domě milovníka asijské atmosféry. Panorama velké metropole představující hustou zástavbu na pozadí charakteristické hory Fudži nebo větve rozkvetlé višně vnese do interiéru trochu přírody a závan svěžesti. Stejně zajímavě působí grafické obrazy města navazující na tradiční rytiny. Jejich starodávný charakter bude fantasticky kontrastovat s moderně zařízeným interiérem.

Plakát s moderní Dubají skvěle vynikne v monochromatickém interiéru
Plakát s moderní Dubajískvěle vynikne v monochromatickém interiéru - myloview.cz

Plakát město – to je neuvěřitelné bohatství nejrůznějších vzorů. Paříž, Řím, Londýn, New York a Tokio – 5 metropolí, které promění Váš interiér k nepoznání! A pokud máte chuť vyrazit na další cestu, tak více si na téma plakátů můžete přečíst zde.