-45%   AKCE

Články

Interiérové trendy 2023 – seznamte se s nejžhavější nabídkou od Myloview, jakou je floral style!
Už víme, co bude v módě v roce 2023! Prim budou hrát květinové aranžace. Jestli máte rádi útulné interiéry s dobrým vkusem, jistě se Vám zalíbí žhavý trend jménem floral style. V tomto článku se o něm dozvíte všechno nejdůležitější!
Prohlédnout více
Jak zařídit útulný obývák? Letní aranžace od Myloview
Stylový, útulný obývací pokoj v paneláku – je to vůbec možné? V tomto článku ukazujeme, že díky vhodným aranžačním nápadům se dá každý pokoj proměnit v prostory, které potěší oko. Bez celkové rekonstrukce vytvoříte krásnou stylizaci.
Prohlédnout více
Jaro doma – jarní metamorfóza interiérů
Jarní výzdoba interiérů nabízí snadný způsob, jak může v domácím zátíší začít vládnout příjemná, prosluněná a dobrou náladu způsobující atmosféra. Zima se už blíží ke konci, takže tu máme nejlepší moment, abychom si dopřáli metamorfózu aranžace.
Prohlédnout více
Dárek pod stromeček – 7 ověřených nápadů od Myloview
Velkými kroky se blíží čas, kdy budeme svým blízkým vybírat dárek pod stromeček. Jestli jste si na svém seznamu ještě neodškrtli kompletně všechno, najdete v tomto článku nápovědy, na jaká řešení stojí za to obrátit pozornost.
Prohlédnout více
Obložení  tapety – efektní způsob proměny interiérů
Tapeta jako obložení je dokonalý příklad toho, že nekonvenční myšlení přináší velmi zajímavý výsledky. Takové využití nástěnné dekorace umožní vytvořit módní, ale zároveň nadčasovou aranžaci inteiréru.
Prohlédnout více
Aranžace malé ložnice se skříní - prohlédněte si naše návrhy!
Aranžace nevelké ložnice představuje velkou výzvu. Existují však řešení, která tento proces dokážou usnadnit. A proto žádné strachy, pokud je i Vaším problémem malá ložnice. Inspirace, které jsme připravili, Vám pomohou pohodlně zařídit takový interiér!
Prohlédnout více
Mapa světa - plakát, který interiérům propůjčí individuální charakter!
Plakát s mapou je příklad výjimečně efektní nástěnné dekorace, která se zalíbí nejen milovníkům geografie. Vyberte si vzor s městem, ve kterém bydlíte nebo zemí, do které jezdíte na prázdniny, a užijte si krásnou ozdobu!
Prohlédnout více
Jak zařídit malý pokoj? Pár šikovných rad!
Komorní metráž obvykle považujete za pořádný problém? Promyšlené zařizování malého pokoje Vám však přinese skutečně uspokojivé výsledky! Získáte nejen efektní aranžaci, ale navíc i několik dodatečných metrů čtverečních. Napovíme Vám, jak toho dosáhnout.
Prohlédnout více
Dřevo na zdi – útulné řešení, které vykouzlíme během okamžiku
Aranžace v duchu eko, které jsou založeny na přírodních a k životnímu prostředí šetrných řešeních, jsou právě na vrcholu. Nás však nadchly nejen proto, že jsou v módě. Zamilovali jsme si je díky tomu, že působí skutečně mimořádným dojmem. A trend, který nás skutečně zasáhl, je dřevo na zdi. Díky němu se, a to dokonce i v případě, že bydlíme na sídlišti, můžeme cítit jako v malém domku v horách!
Prohlédnout více
Poznejte dekorace do koupelen, které promění dosavadní aranžaci
Pokud si rádi dopřáváme dlouhé, relaxační koupele, určitě nás nebude třeba přesvědčovat, že ozdoby do koupelny mají význam, když chceme vytvořit útulnou atmosféru. Ale dokonce i v případě, že nejsme žádní milovníci sprchy a raději relaxujeme s knihou na gauči, efektní aranžace interiéru způsobí, že dobře začneme a zakončíme den, i když si zde jen vyčistíme zuby. A právě proto se krásně zařízená koupelna hodí všem.
Prohlédnout více
Aranžace zdi nad schody – 5 nápadů, kterým se nedá odolat!
V tomto článku naleznete nejeden zajímavý nápad na zeď vedle schodů. Toto místo můžeme ozdobit mnoha různými způsoby – nejen tak, že vytvoříme galerii rodinných fotografií. V závislosti na tom, jaká estetika vládne v aranžaci, je dobré zvolit řešení tak, aby korespondovalo s naším prostorem. Pět efektních fototapet, které jsme si pro Vás připravili, zaručí spektakulární metamorfózu.
Prohlédnout více
První stěhování z domova – co si vzít s sebou na studia a jak zařídit nový byt?
První stěhování a začátek studentského života vyvolává zároveň nadšení i obavy. Je to skok do hluboké vody, který musíme provést zcela sami. Existuje však několik způsobů, jak si můžeme pojistit, že celý tento proces zvládneme bez výrazné újmy. Důležité je nejenom to, abychom si rozumně sbalili, ale také to, abychom si vhodně zařídili studentský pokoj. Příjemné prostředí nám zajistí pocit bezpečí na zcela novém místě.
Prohlédnout více
Dekorace do klučičího pokoje – 5 nápadů na fantastickou aranžaci!
Jestli plánujeme vytvořit svému synovi ideální aranžaci, věnujme pozornost zároveň doplňkům, ale důležitá je také barva do klučičího pokoje. Právě tyto dva aspekty jsou extrémně důležité, pokud nám záleží na tom, aby místnost dobře vypadala a zároveň dobře sloužila našemu děcku. Vybrali jsme pět nápadů, které nám pomohou dosáhnout spektakulárního efektu. Tady jsou!
Prohlédnout více
Doplňky do dívčího pokoje v 5 nejmódnějších barvách
Když přemýšlíme jaká barva do dívčího pokoje je nejlepším řešením, může nás jako první napadnout růžová. Příliš často se však sami omezujeme a zůstáváme pouze u této varianty, zatímco možností máme mnohem, mnohem víc. Abychom aranžaci interiéru přizpůsobili osobnosti svého dítěte, stojí za to sáhnout po originálních odstínech. Po jakých? Máme pro Vás 5 fantastických návrhů!
Prohlédnout více
Dekorace na léto – vpusťte do své aranžace prázdninovou atmosféru!
Když se venku začíná dělat teplo a slunce svítí na nebi až do pozdních večerních hodin, člověku se chce zkrátka žít! Všechno najednou vypadá jinak a získáváme novou chuť a energii do práce. Aby nám příjemná atmosféra dělala společnost také doma, sáhněme pro efektní letní ozdoby, díky kterým se pod naší střechou zabydlí nová nálada. Milujete moře? Díky našim návrhům ucítíte mořský vánek, bez ohledu na to kde bydlíte!
Prohlédnout více
Dárek pro novomanžele – zjistěte, co se může hodit novomanželům
Svatební sezóna je v plném proudu. Pokud přemýšlíte, co koupit přátelům, kteří budou zanedlouho stát před oltářem, pak v tomto článku naleznete spoustu nápověd, jaký dárek pro ženicha a nevěstu vybrat, abyste je mile překvapili. Něco praktického do kuchyně, něco pěkného k vyzdobení interiéru jako plakát z vlastní fotografie, nebo něco se sentimentální hodnotou? Nápadů máme celou řadu.
Prohlédnout více
Dekorace na poličky a nejen to – podívejte se, jak bleskurychle vyzdobit svůj interiér
Ozdoby na parapet, dekorace na poličky a moderní aranžace oken nám nabízejí skvělé možnosti, jak můžeme zcela proměnit dosavadní vzhled interiéru. Pozornost přitahující akcenty způsobí, že místnost získá novou kvalitu, a obyčejný pokoj se změní ve stylovou aranžaci. Taková metamorfóza nám zabere jen chvilku, ale co efekty? Efekty překonají naše nejsmělejší očekávání!
Prohlédnout více
Galery wall v 5 podobách – vyzdobte si pokoj ve svém stylu
Jakým způsobem ozdobit zeď? Můžeme na ni pověsit obraz nebo plakát. Pokud však chceme dosáhnout spektakulárnějšího efektu, vytvořme si gallery wall. Autorská galerie fotek v obývacím pokoji nebo v ložnici způsobí, že náš interiér získá neopakovatelný charakter, který bude ideálně zrcadlit naši osobnost. Ale jak vlastně vybrat vzory? Nechme se inspirovat na příklad našimi koníčky a zájmy.
Prohlédnout více
Africký styl – objevte divokou přírodu ve svém bytě
Ačkoliv žijeme v mírném podnebí, každý den nás může těšit exotická příroda a divoká zvěř, které můžeme mít na dosah ruky. Pokud se nám taková vize líbí, pak není nic snazšího – cestu k ní nabízí africký styl v bytě. Je to dokonalá možnost, jak můžeme své každodenní realitě propůjčit nový charakter. Jak to udělat? Máme pár nápadů.
Prohlédnout více
Domácí knihovnička – aranžace, které si zamiluje každý knihomol!
Milovníci četby si dokonale uvědomují, že během čtení si skutečný bibliofil nevšímá pouze obsahu knihy, ale také vydání, typu papíru – a dokonce i vůně. To všechno dohromady nabízí výjimečný zážitek. A po přečtení poslední stránky zamíří kniha na polici, kde bude i nadále těšit naše oči. Domácí knihovnička je skutečný poklad, a my víme, jak ji zařídit.
Prohlédnout více