-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Obraz: Léčivé byliny pro ženy

Obraz Léčivé byliny pro ženy
Obraz:
Léčivé byliny pro ženy.
Autor: ©
Číslo fotografie:
#67662495
Další témata:
měsíců, medicative, menopauza, šalvěj, homeopatie, antioxidant, lék, fenykl, lék
Vizualizace výrobku
Související práce
Natural herbal medicine selection with herbs and flowers in wooden bowls and loose, glass aromatherapy essential oil bottles and mortar with pestle on rustic wood background. Top view.
Bylinné léky používané v alternativních lécích s různými sušenými bylinkami a květinami v dřevěných miskách. Pohled shora.
Léčivé byliny a květinové hranice s čerstvými a sušenými bylinkami a květinami používanými v přírodní bylinné medicíně a homeopatickými léky na pozadí pergamenového papíru.
Traditional Chinese herb collection used in herbal medicine in white porcelain bowls on slate background.
Pohled shora.
Buchu herb leaf used in herbal medicine to treat inflammation, cystitis, urethritis, kidney and urinary tract infections, used as a diuretic and as a stomach tonic, on white. Barusma betulina.
Tradiční čínské byliny, akupunkturní jehly, moxa tyčinky používané moxibustion terapie, feng shui mince a kaligrafie skript na rýžovém papíru na bambusu. Překlad čte jako čínské byliny. Pohled shora.
Kozí kůra Pygeum používaná v alternativní bylinné medicíně ke stimulaci sexuální touhy, k léčbě zvětšených benigních prostatek, k léčení onemocnění ledvin, ke snižování zánětu a k mnoha dalším přínosů
Pagoda tree flower bud herb used in chinese herbal medicine with script. Used for intestinal & haemorhoid problems and helps headaches & dizziness. Translation reads as pagoda tree. Huai hua mi.
Tradiční čínské byliny použité v alternativní medicíně s kaligrafie skript na rýžovém papíru na pozadí tmavého dřeva. Překlad čte jako čínské bylinné léky.
Tradiční čínské byliny používané v alternativní bylinné medicíny v bílých porcelánových miskách na mramorovém pozadí.
Chinese herb and spice collection used in traditional herbal medicine on bamboo mat and mottled cream background.
Byliny a květiny pro rostlinnou medicínu
Dřevěná betonová bylina používaná v alternativní bylinné medicíně k léčbě migrény, úzkosti, poruch spánku a bolesti zubů a má mnoho dalších použití ke zlepšení zdravotních podmínek. Stachy officinalis
Tradiční čínská medicína
Bylinná a květinová léčivá volba používaná v alternativním bylinném léku na hrubém hnědém papírovém pozadí. Pohled shora.
Čínský bylinný léčivý přípravek s bylinkami v dřevěných lžících, akupunkturní jehly a moxa tyčinky používané při moxibusní terapii s mincemi feng shui na bambusovém pozadí. Pohled shora.
Chinese herbs used in traditional herbal medicine forming an abstract border on slate background with copy space.
Chinese herbs used in traditional herbal medicine on rustic wood background. Holistic natural health care concept. Flat lay, top view.
Čínské bylinné léky s moxa holemi a akupunkturními jehlami. Kaligrafický skript čte jako tradiční starověká čínská medicína, aby léčil tělo i ducha mysli.
Čínský bylinný léčivý přípravek s tradičními bylinami, akupunkturní jehly, moxa tyčinky používané v terapii moxibustion a malta s talířem na pozadí konopného papíru. Pohled shora.
Alternativní lék nachlazení a chřipky s teploměrem, eukalyptový olej, čerstvý zázvor, pomeranč a citron, ovoce, skořice a med s léčivým horkým nápojem na břidlicové pozadí.
Chinese herbs used in traditional herbal medicine on a bamboo mat and cream background. Flat lay.
Bylinné medicíny na pozadí hranice s květinami a bylinkami používané v přírodních alternativních lécích s čerstvými bylinkami a květinami na pergamenovém papíře na pozadí rustikálního dřeva. Pohled sh
Pohled shora.
Bílá vrbová kůra používaná v alternativní bylinné medicíně a má bolest a protizánětlivé vlastnosti a je podobná aspirinu ve svých účincích na bílém pozadí. Salix alba.
Pohled shora.
Čínské léčivé byliny. Používá se v přírodní bylinné medicíně
Léčivé a kořeninové Herb listy
Čínský bylinný lék s tradičními bylinkami v bílé porcelánové mísy na mramorovém pozadí. Pohled shora.
Herbal medicine with herbs and flowers used in chinese and natural alternative remedies with forming an abstract background. Top view.
Chinese herbs, fruit and flowers & acupuncture needles used in traditional herbal medicine on rustic wood background. Natural alternative medicine concept.
Velká bylinná medicína sbírka sušených bylin používaných v čínštině a alternativní prostředky v dřevěných miskách na pozadí přírodního konopného papíru.
Tradiční čínské byliny používané v alternativní bylinné medicíny na pozadí bambusu. Pohled shora.
Byliny a květiny k léčení
Velká čínská bylina sbírka v bílých porcelánových miskách používaných v tradiční bylinné medicíně na mramorovém pozadí s popisnými tituly.
Healthy Immune Boosting Food
Liver Detox Super Food
Zlatá pečeť Root
Bílá vrbová kůra bylina
Čínské byliny
Léčivá chřipka a léčivé přísady za studena s echinacea bylinkami, eukalyptovým olejem, čerstvým zázvorem, citronovým ovocem, skořicí a medem s přírodním léčivým nápojem na břidlicové pozadí.
Ingredience pro nachlazení a chřipkový lék se zázvorem a skořicí, eukalyptový aromaterapeutický olej, citronové ovoce s medem na bílém pozadí.
Byliny pro úzkost a poruchy spánku
Super food collection for health, fitness and vitality in porcelain bowls including dietary supplement powders and herbs and spice used in natural and chinese herbal medicine. Flat lay.
Chinese herbs used in traditional ancient herbal medicine forming a background.
Herbs and spices used in chinese herbal medicine to treat irritable bowel syndrome with dietary supplement powders. Flat lay.
Chinese herbal medicine with calligraphy script on rice paper, bamboo and cream background. Translation reads as dried herbs used in Chinese herbal medicine,
Herbs and spice used in chinese herbal medicine to treat irritable bowel syndrome with dietary supplement powders. Flat lay.
Bogbean herb leaf used in herbal medicine to treat rheumatism, rheumatoid arthritis, osteo arthritis, loss of appetite, upset stomach, on white background. Menyanthes trifoliata,
Self heal herb used in herbal medicine to treat sore throats, internal bleeding, sores, burns and bruises and is an anti inflammatory, it can also be used as a mouthwash. on white. Prunella vulgaris.
Nettle root herb used in herbal medicine to treat arthritis, hair loss, kidney stones, urinary tract infections and inflammation, is a diuretic & has many other health benefits. On white. Urtica doica
Chinese herbal medicine to treat asthma, COPD & respiratory diseases with herb & spice collection, acupuncture needles & aromatherapy essential oil used. Flat lay, top view.
Čínské byliny, akupunkturní jehly a moxibustion tyčinky používané v alternativní bylinné medicíně s kaligrafií skript na rýžovém papíru. Překlad čte jako čínskou bylinkovou terapii.
Echinacea kořenová bylina použitá v alternativní bylinné medicíny pro posílení imunitního systému, chrání před nachlazeními a snižuje příznaky a má také další přínos pro zdraví. Asteraceae, purpurea.
Tradiční čínské byliny používané v bylinné medicíně tvořící pozadí.
Adaptogen herb, spice and fruit selection on white background. Used in herbal medicine to help the body resist the damaging effect of stress and restore normal physiological functioning.
Herb a Wild Flower Therapy
Chinese Herbal Medicine
Aromaterapie Lázeňské produkty
Large collection of herbs used in natural alternative herbal medicine with dried flowers, roots, berries, leaves and bark in square shapes isolated on white background with titles.
Přírodně léčebný medicína
Pohled shora.
Čínská medicína
Potraviny pro zdravou výživu Boost imunitní systém
Výběr bylin a květin použitý v přírodní alternativní bylinné medicíny na pozadí rustikálního dřeva. Pohled shora.
Čínská bylinná medicína
Byliny pro Womens Health
Čínské byliny používané v tradiční bylinné medicíny tvoří pozadí hranice na bílém pozadí.
Tradiční čínské byliny používané v alternativní bylinné medicíně s dřevěnou maltou s tloučkem a tvořícím pozadí. Pohled shora.
Tradiční výběr čínské medicíny s velkou sbírkou bylin v bílých místech z porcelánu na mramorovém pozadí.
Bogbean herb leaf in a mortar with pestle used in herbal medicine to treat rheumatism, rheumatoid arthritis, osteo arthritis, loss of appetite & upset stomachs, on rustic wood. Menyanthes trifoliata.
Chinese herbs with calligraphy script on rice paper with translation reading as traditional chinese herbs used in herbal medicine.
Přírodní chřipka a studený lék s pomerančovým a citronovým ovocem, medem, eukalyptovým olejem, čerstvým zázvorem a skořicí s přírodním léčivým nápojem na bambusovém pozadí.
Traditional Chinese herbs used in herbal medicine as a tonic with acupuncture needles, moxa stick and tablets to boost chi levels.
Ingredience pro léčbu chladu a chřipky pomocí teploměru, zázvoru, kurkumy, echinacey, heřmánku, skořice, eukalyptového oleje, medu, vitamínových tablet a tobolek s pomerančovým a citronovým ovocem na
Byliny používané v přírodní bylinné medicíně s listy, květy, kořeny a kůry izolovaných na bílém pozadí s tituly.
Poplar bark herb in a mortar with pestle used in herbal medicine to treat headaches, relieve pain, wounds, acne, sore joints, rheumatism, on rustic wood background. Populus alba.
Tradiční čínská bylinná medicína výběr s maltou a paličkou tvořící pozadí.
Large collection of Chinese herbs & spices used in herbal medicine in white porcelain bowls on slate background.
prohlédnout víceschovat
Materiály

Obraz na plátně

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. Boční okraje plátna jsou potištěné. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Vysoká kvalita
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Dostupné možnosti: Obrazy v jednom kuse nebo ve více částech (skládající se ze dvou, tří, čtyř nebo pěti částí)
Způsob čištění: vlhkým hadříkem
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), háčky a hřebíčky


Obraz v rámu

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. V této verzi je obraz navíc klasicky zarámován - používáme dřevěný vnější rám. Na výběr máte dvě barvy (černou nebo hnědou). Vnější rámy jsou dostupné v konkrétních rozměrech. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Potištěné boční okraje plátna
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Dostupné doplňky: Vnější dřevěné rámy jsou dostupné ve dvou barvách
Způsob čištění: Materiál je možné přetřít vlhkou utěrkou
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), dřevěný vnější rám, háčky a hřebíčky


Dvoudílný obraz na plátně

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Dvě části
 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Potištěné boční okraje plátna
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Způsob čištění: vlhkým hadříkem
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), háčky a hřebíčky


Třídílný obraz na plátně

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Tři části
 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Potištěné boční okraje plátna
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Způsob čištění: vlhkým hadříkem
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), háčky a hřebíčky


Čtyřdílný obraz na plátně

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Čtyři části
 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Potištěné boční okraje plátna
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Způsob čištění: vlhkým hadříkem
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), háčky a hřebíčky


Pětidílný obraz na plátně

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Pět částí
 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Potištěné boční okraje plátna
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Způsob čištění: vlhkým hadříkem
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), háčky a hřebíčky


prohlédnout víceschovat
Od stejného autora
Robin
Zen mír
Zen Symboly
Rosemary a Bay Herb listy
Bylinky v květináčích
Velký Herb list výběr
Čerstvé bylinky
Bylinné terapie
Spring Flower Beauty
Hruška ovoce
Velké Herb listů a květů sbírka
Koření a Herb Collection
Solitary Oak a duha
Byliny Závěsné a sušení
odrazy
Třpytivé stříbrné
krmení
milost labutě
Vrah kočka
Dvacet bylinky v květináčích s listovým větvičky
Zen garden
Rozmarýn, bazalka, šalvěj a tymián bylinky
Buddha mír
Zen Elements
Jarní jehněčí
Modrá Peacock Feathers
Zen Cesta
Zen mír
směrem ke světlu
jezdecké lekce
Herb Leaf kruhy
Buddha v rozjímání
Zen Elements
Levandule Herb Essential Oil
Smíšené Herb Listy
Zen Jednoduchost
Blue Moon
Mořská sůl a Meduňka Herb
luňák červený orli létání společně
Jarní jehňata
Herb terapie
Duha Beauty
blue tit
Lily Flower Abstract
velké boty
Natural Gold a Grey Slate
Čtyřkolka
starověké sněženka les
Herb výběr v květináčích
Bylinky v květináčích
Wild Strawberry Plant
Buddha a Lotosový květ lilie
Borovice Jedle
lopaty
lpět na
chystá vrhnout.
Úniková cesta
šílenství
Zahrada Patio oblast
Herb list výběr
mocný dub
dub, symbol síly
Herb list výběr
Zen Garden v noci
Duha Beauty
hezký den pro Crusie
Majoránka Herb list ratolest
Herb Leaf Abstraktní Design
Spice Collection
Ladys Mantle Herb
Matka ovce a jehňata dvojče
Čínské Léčivé byliny
Oak Tree Abstract Four Seasons
Concrete Foundations
trench digger
White Lily Beauty
Těhotná Matka a dítě
Koření a Herb Collection
Svoboda si vybrat
Herb Leaf Směs
prohlédnout víceschovat
Toto tlačítko umožňuje otáčet zvolenou velikost a nahradit šířka s výškou.