-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Plakáty - Ložnice

Plakát s brankářem

Plakát s brankářem

Číslo fotografie: #117633566
Materiál: Plakát
45,00 CZK
Změnit rozměr

Inspirativní plakát pro budoucí sportovce!

Snění se nejčastěji oddáváme těsně před usnutím. Nástěnný plakát s brankářem bude nejlepší umístit na postelí dítěte, které se ve dne věnuje fotbalové vášni – a v noci sní o zápasech na trávníku obklopeném tisícovkami fanoušků. Taková dekorace mu jistě dodá motivaci k plnění jeho předsevzetí. Postava brankáře na plakátě je bezejmenná – může jím být každý, dokonce i prcek, který zatím sladce spinká v postýlce. Takhle je nejsnazší vcítit se do role toho, kdo stráží branku. Univerzální koloristika a jednoduché vzory zajistí, že se tato dekorace hodí do pokoje dětí v různém věku – zároveň předškoláků, stejně jako i teenagerů.

Nástěnná dekorace s postavou brankáře byla vytvořena v pastelových barvách, které můžete využít v různých aranžacích. Může být doplňkem do klasického interiéru nebo výrazným prvkem do minimalistického pokoje. Dobře bude vypadat ve spojení s nábytkem ze světlého dřeva. Plakát na zeď dodá charakter a zároveň vnese do interiéru útulnou atmosféru. Barevná paleta je omezena na několik dominantních barev – světle žluté, intenzivní červené a pastelové zelené. Zelená přináší relaxační atmosféru. Naopak barevný dres brankáře, stejně jako jeho dynamické postavení, oživí dětský pokoj.

Prostředí, ve kterém dítě tráví každý den, má obrovský význam. Stojí za to zajistit, aby pro něj bylo inspirativní. A právě to způsobuje nástěnný plakát s brankářem, který bude malým fotbalistům připomínat jejich oblíbené hobby. Dítě si začne uvědomovat, že díky své snaze může dosáhnout vysněného cíle. Díky tomu mu trénink přinese ještě mnohem více radosti a potěšení. Takový plakát rovněž inspiruje k pohybu, který je dobrý pro všechny děti. Dekorace v pastelových barvách vytvářejí srdečnou atmosféru. Pokoj tak bude vyvolávat pouze samé pozitivní dojmy, díky čemuž se v něm Vaše dítě bude cítit bezpečně a svobodně. Pokud chcete vytvořit příjemné podmínky v dětské ložnici, stojí za to sáhnout právě po takové dekoraci.