-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Obrazy - Obývací pokoj

 Obraz mrakodrapy v Dubaji

Obraz mrakodrapy v Dubaji

Číslo fotografie: #140660562
Materiál: Obraz na plátně
Rozměry: 30 x 20 cm
280,28 CZK
Změnit rozměr

V krajině mrakodrapů

Aktuálně je Dubaj – hlavní město Spojených arabských emirátů – pravděpodobně jedním z nejmodernějších měst na světě. Bez přestávky v něm už po dvě dekády trvá stavební „boom”, jehož dynamika budí pýchu a závist na celém světě. V Dubaji stále přibývají futuristické výškové domy a mohutné mrakodrapy. Pohledy na tuto obří metropoli se tedy fantasticky hodí k tomu, aby byly využity jako nástěnné obrazy – a to jak do bytů, tak i na jiná místa.

Dekorace, jejichž tématem je moderní architektura, nabízejí dokonalou možnost jak zatraktivnit větší místnosti – takové, jakými je například obývací pokoj či salón. V této roli se báječně osvědčí námi také doporučovaný obraz na plátně. Dubajské výškové domy ležící nad smaragdovou zátokou na jednu stranu zaujmou výraznými kontrasty, na druhou však vytvoří harmonickou, pestrobarevnou krajinku. Fotografie tohoto typu propůjčí každému interiéru efektní a originální charakter. Skvěle bude působit zároveň jak na světlém, tak i na tmavém pozadí.

Dubaj, po přenesení na obraz tištěný na plátně, získá zcela nový charakter: zdá se být ještě modernějším, rozlehlejším a výjimečnějším městem, než ve skutečnosti. Jeho koloristika okouzlí každého – spojuje v sobě dva extrémní prvky: exotickou krajinu a moderní architekturu.

Tak výjimečný nástěnný obraz může úspěšně sloužit jako hlavní dekorace v prostorném obývacím pokoji nebo elegantní kanceláři. Zajímavě může působit také zavěšený v jiných místnostech – především pokud budou zařízeny v urbanistickém nebo industriálním stylu. Vzor tohoto typu tedy stojí zato umístit na dobře viditelné místo, protože v blízkosti jiných dekorací ztratí na své výraznosti.