-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Nálepky

Nálepky barevné balóny

Nálepky barevné balóny

Číslo fotografie: #153589649
Materiál: Klasická nálepka
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
450,00 CZK
Změnit rozměr

Lety balónem ve snu i realitě

Podle snářů balón symbolizuje radost a šanci na dosažení cílu, který jsme si vytyčili. Štěstí je dobré jít naproti. Nástěnné nálepky s létajícími balóny způsobí, že se nám ve snech objeví znamení, která předpovídají životní úspěch. Sám motiv nebe, mraků a létání nám připomíná sny, a proto taková dekorace kladně působí při usínání. Po dni plném práce je dobré se konečně uložit k zaslouženému odpočinku. Když se budeme dívat na létající balóny na zdi, budeme přemýšlet o dalekých cestách, vznášení se v oblacích a dalších příjemných věcech až do chvíle, kdy náhle přijde spánek… Taková ozdoba se zalíbí zároveň jak ospalcům, tak i lidem, kteří mají problém s usínáním.

Interiér se stane radostnějším díky živé koloristice balónů. Takový jediný barevný dekorační prvek je užíván například ve skandinávském stylu. Zatímco zbylé vybavení a zdi pokoje jsou klasicky bílé. Nálepky na zeď s balóny ozdobnými stuhami a mašlemi se hodí také do romantické stylistiky. Je však vhodné umístit v interiéru ozdoby v takových barvách, jaké jsou ty, které se objevují na balónech. Barevná dekorace způsobí, že dokonce i minimalistický interiér získá útulný charakter. Létající balóny se hodí také do obývacího pokoje či do předsíně. Takové nálepky na zeď představují možnost, jak vynést aranžaci místnosti do výšin dobrého stylu.

Nálepky s balóny přejí dobrému spánku a umožňují vytvořit radostnou, útulnou atmosféru. A proto jejich hlavním místem určení bývají dětské pokoje. Díky venkovským ozdobám dokonce i malí rošťáci nakonec usnou. Do pokoje starších dětí nástěnné nálepky vnesou domácí atmosféru, která jim umožní cítit se v bezpečí. Létání balóny je také dekorační motiv, který se perfektně hodí do pokojů náctiletých snílků. Zalíbí se mládeži s citem pro romantiku. Nálepky nabízejí svobodu během plánování dekorací. Můžeme je umístit společně nad postelí nebo psacím stolem, nebo samostatně, po jedné na každé zdi. Všechno záleží na představivosti a vizi dekoratéra – nálepky, především ty s létajícími balóny, umožňují vytvořit aranžaci jako ze sna.