-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Nálepky - Obývací pokoj

Nálepka s květinami vintage

Nálepka s květinami vintage

Číslo fotografie: #153589710
Materiál: Klasická nálepka
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
450,00 CZK
Změnit rozměr

Pole bavlny v noci – umělecká nálepka vintage jako nečekaný doplněk do interiéru

Nálepky na nábytek mohou plnit spoustu funkcí, mezi nimiž nejvíc vyniká zkrášlení a obnovení vysloužilého předmětu. Není to však jediná přednost tohoto typu dekorace. Může také harmonizovat nebo zvýrazňovat konkrétní stylizaci, např. tmavá nálepka ve stylu vintage s bavlnou dodá rovnováhu minimalistickému interiéru, ve kterém dominuje bílá. Pokud rádi experimentujete, můžete tuto ozdobu přilepit na rám abstraktního jednobarevného obrazu. Vaši hosté ocení rovněž originální řešení, které vybízí k reflexi toho, zda zarámování může doplňovat umělecké dílo a mít vliv na jeho recepci. Květinové ozdobné nálepky korespondují s mnoha styly aranžace interiérů, např. s:

  • romantickým stylem,
  • boho chic,
  • minimalistickým a skandinávským stylem,
  • některými aranžacemi glamour,
  • industriálním a loftovým stylem,
  • klasickým stylem.

Kontrastní barevná spojení (bílá, béžová a černá, ale také tmavě modrá) a dominance tmavých barev způsobí, že se floristická nálepka s bavlnou nejlépe hodí do prostorných interiérů. Ve světlých menších pokojích se však může prezentovat rovněž dobře díky tomu, že je květinový vzor poměrně drobný. V jasných prostorách osvětlených pomocí různých zdrojů světla (lampy, lustr, bodová světla) taková dekorace dodá rovnováhu prostorám. Může se také stát výrazným kontrastním prvkem. Nálepky na nábytek se báječně hodí do spousty místností, mj. do: obývacího pokoje, ložnice, domácí pracovny i kanceláře.

Paleta barev použitá grafikem koresponduje s nejmódnějšími barvami této sezóny, a to od Living Coral na lahvově zelené až po odstíny bordó. Béžová nám připomene dřevo, které může jako materiál dominovat v interiéru ozdobeném takovou nástěnnou dekorací. Ozdobné nálepky s bavlnou jsou univerzální mj. proto, že takové barvy jako bílá a béžová se velmi často objevují v obývacích pokojích. Vzhledem k tomu můžeme floristickou dekoraci snadno komponovat s jinými prvky aranžace interiéru.