-50%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Fototapeta romantické květiny

Fototapeta romantické květiny

Číslo fotografie: #2922023
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
482,15 CZK
Změnit rozměr

Rozum a cit – aranžace v anglickém stylu

Angličané milují květiny – zvláště mluvíme-li o aranžaci domu! Možná to je důsledek deštivého počasí, nebo zkrátka jen zbožňují krásu, kterou květinové vzory fototapet využitých v interiérech propůjčují místnostem – a to jak obývacím pokojům, tak i ložnicím.

Když mluvíme o romantickém stylu, pak v něm nesmějí chybět delikátní květiny. Fototapeta s takovým vzorem bude dokonale působit jak v elegantních obývacích pokojích, v nichž přijímáme hosty, tak i v dámských či dívčích pokojích – ať už mladých slečen nebo dospělých žen. Klíčové jsou zde zkrátka květiny – připomínají nám lásku, prázdniny a především romantismus v čisté podobě. Podnesou nás na duchu, dopřejí nám melancholickou chvilku, což je velmi důležité, abychom se u sebe doma mohli cítit skutečně svobodně. Delikátní, pastelové vzory na květinové fototapetě vypadají nejlépe ve spojení se světlými doplňky. Přírodní borovicový nebo bílý psací stůl bude nejen elegantně působit, ale především nezastíní ostatní prvky aranžace v místnosti. Květinový motiv, stejně jako romantický styl miluje drobné dekorační předměty – to právě ony vytvářejí atmosféru a celému interiéru vdechují život a duši. Za zvážení stojí také dřevěné krabičky i skleněné vázy, do kterých můžeme dát čerstvé, vonící květiny.

V interiérech, v nichž vládne květinová fototapeta je dobré umístit také vhodné textilie. Delikátní, pudrové závěsy ještě více zdůrazní lyričnost aranžace. Dokonce i když máme starou, vzorovanou pohovku, je dobré ji přikrýt pastelovým přehozem, díky níž nebude náš zrak unaven množstvím různých vzorů. Nezapomínejme také na vhodné osvětlení, které ve stylizaci interiérů vždy hraje klíčovou roli. V tomto případě budou dobrou volbou proutěná nebo plátěná stínidla.

Květinový vzor – zvláště pak ten romantický – nabízí také dokonalou možnost jak oživit koupelnu, obzvlášť tu v dívčím pokoji. Fototapeta s tímto motivem si skvěle rozumí s klasickými bílými dlaždičkami, ale také se zrcadlem ve zlatém rámu. Pro mladou dámu budou ideální doplňky také elegantní krabičky, v nichž bude moct skladovat kosmetiku a parfémy. Zapomeňme na chvilku na každodenní starosti a přenesme se na dvůr královny Alžběty a vychutnejme si příslovečný čaj o páté odpoledne.