-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Fototapeta modré růže

Fototapeta modré růže

Číslo fotografie: #187870627
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
429,43 CZK
Změnit rozměr

Modré růže? Děláme, co můžeme, abychom Vás překvapili!

V aranžování interiérů není nic nemožné. Všechno, co nás jenom napadne, se může objevit v naší aranžaci. Ničím neomezená kreativita a nápaditost jsou nejlepší recept na to, abychom vytvořili stylizaci, která nebude mít sobě rovnou. A proč jsme vsadili zrovna na vzor s intenzivními modrými růžemi? Odrůda těchto květin je univerzální a nadčasová, takže když ho pozveme k sobě domů, dočkáme se osvědčené elegantní aranžace. A proč jsme nevybrali bílé, červené nebo čajové? Protože stojí dbát na to, aby interiér působili originálně. To nám pomůže uniknout monotónnosti. Intenzivní modrá barva nabízí odpověď na letos tak módní odstín Classic Blue vybraný americkým Institutem Pantone. 

Fototapety na zeď s modrými růžemi? A s jakými barvami můžeme spojovat takový dekorační motiv? Inspirace je dobré hledat v letošních trendech, které znají odpověď na tuto otázku. Spojme tmavě modrou se zlatými, blýskajícími se akcenty. Takové spojení nám jistě umožní vytvořit stylizaci plnou elegance. Abychom unikli dojmu přehnaného přepychu, dbejme na to, aby se zlaté prvky – lampa, kávový stolek, svícen či váza – vyznačovaly moderní, výrazově úspornou formou. Tmavě modré růže jsou velmi výrazným akcentem, a proto dosáhneme nejlepšího efektu,  když jim umožníme hrát první housle.

Už víme, že se nástěnné fototapety s modrými růžemi hodí do elegantní aranžace. V jakém provedení ještě  budou působit fantasticky? Můžeme je pozvat do minimalisticky zařízeného obývacího pokoje, ve kterém dominuje světlá paleta barev – lomená bílá, krémové a šedé odstíny. Takové řešení nám umožní během okamžiku celkově změnit charakter místnosti, aniž bychom byli nuceni kupovat nové ozdoby nebo měnit nábytek. Je to také zajímavý recept na vyčarování romantické ložnice. Stačí, že tmavě modré růže spojíme s akcenty v kouzelném odstínu Cloud Pink – noční lampičkou, přehozem přes postel, koberečkem – a vyčarování útulné stylizace nám půjde jako po másle!