-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Fototapeta louka plná kvítí

Fototapeta louka plná kvítí

Číslo fotografie: #174827392
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
568,07 CZK
Změnit rozměr

Léto, Ty skvělé léto – rozkvetlá louka ve výjimečném provedení

V létě rádi trávíme čas na pláži u moře, v blízkosti divokých jezer, ale také na loukách – a ty nás většinou okouzlí barevnými květy, výjimečným mixem vůní a především potom pulsujícím životem díky pracovitým opylovačům – to způsobuje, že se tento fantastický pohled stává dokonalým motivem, který stojí za to využít při aranžaci domu!

Delikátní, zeleno-růžová rozkvetlá louka ve formě fototapety nabízí skvělý způsob, jak obývacímu pokoji propůjčit romantický, ale také teplý look. Toto delikátní kvítí nás přenese do prázdninových vzpomínek, ale především způsobí, že místnost získá lesk – přesně takový, jaký známe z nejdelších dní v roce! Stimuluje smysly a vytváří nepochybně ideální místo pro odpočinek – zvláště potom s knížkou! Těm z nás, kteří zbožňujeme relax vlůně přírody, bude tato fototapeta vždy připomínat nejkrásnější prožité chvíle. A co je v tomto případě nejdůležitější – tyto barvy jsou velmi snadno použitelné při aranžování interiérů, protože si skvěle rozumějí s rustikálním, boho i romantickým stylem!

Květinová fototapeta vytváří překrásné kompozice s pudrově růžovou – stojí za to vsadit na takovou barvu křesla nebo pohovky, ale také závěsů. Doplňky pak mohou být v podobě zelených váz, obrázků, ale také polštářů. Všechny tyto prvky společně vytvoří venkovské mikroklima a budou Vás motivovat k debatám připomínajícím prázdniny.

Růžovo-zelené vzory fantasticky vypadají také v předsíni. Šedivý sedací pytel nebo šezlong a veliké zrcadlo se stanou milý uvítacím prvkem pro naše hosty, kteří poprvé navštíví náš dům. Když už jsme se rozhodli pro květinový motiv, tak si dejme záležet, aby jeho síla vynikla v celé své kráse - a proto přidejme... živé květiny! Nemusí být kvetoucí - velké listy monstery, kulkase zamiolistého nás ještě výrazněji přenesou do letního období, a chvilkami dokonce do exotické džungle.

Tento druh fototapety je dokonalou variantou nejen pro dospělé, ale především se skvěle hodí do ložnic náctiletých slečen, které zbožňujíromantickou stylistiku. Skvěle bude působit ve spojení se světlými nábytkem, kdy celé místnosti propůjčí lehkost a svěžest. Květinový motiv můžeme dobře využít na zdi, u které stojí křeslo a malý kávový stolek, aby se hosté, kteří přijdou na návštěvu k malé princezně, cítili téměř jako v aristokratickém salónu známém z anglických paláců. Nejlepším doplňkem – tak jako obvykle – budou květiny: tulipány, bezy, pivoňky, které nás díky své výjimečné vůni přenesou do světa Alenky z Říše divů…