Inspirace - Fototapety - Ložnice

Fototapeta les v mlz

Fototapeta les v mlz

Materiál: vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)

Les v mlze, čili recept na výraznou aranžaci

Mnoho z nás jistě touží po tom, abychom mohli všeho nechat a vyjet do hor. A to doslovně. Nechat za sebou městský halas a shon, zapomenout na problémy a pracovní starosti – a konečně si odpočinout v lůně přírody. Víkend? Nebo snad možná celý týden? Určitě se nám povede takový výlet realizovat. Ale co kdybychom se chtěli těšit z přírodní, lesní aury 365 dní v roce? V takovém případě stojí za to zvážit, zda si nepřilepit na zeď vhodnou fototapetu. Tímto způsobem vneseme malebnou krajinku pod vlastní střechu. Navíc si tak zajistíme, že naše aranžace získá zcela jiný charakter. Vytvoříme si svou vlastní oázu zeleně s pohádkovou, lehce tajemnou atmosférou.

Mlhami zahalený les je variantou nejen pro milovníky přírody. Nabízí také řešení pro fanoušky módních trendů, protože takové nástěnné fototapety se těší velké popularitě a uznání ve světě zařizování interiérů. Jejich předností není pouze báječná atmosféra, ale také univerzalita. Taková krajina se stane překrásnou třešničkou na dortu ložnice zařízené v eko stylu. Dokonale bude korespondovat s dřevěným nábytkem v přírodních barvách, vlněnými tkaninami a zelenými rostlinami rozestavenými na skřínkách. Je to také možnost jak zjemnit rustikální aranžaci, která je charakteristická drsností a jednoduchostí forem.

Fototapety na zeď zobrazující les v mlze se hodí také do moderních aranžací. Do jakých? Jednoznačně oživí ve výrazu asketický skandinávský obývací pokoj, díky čemuž se místnost stane mnohem útulnější. Podobného efektu dosáhneme i v případě minimalisticky zařízeného pokoje. Zachováme totiž úsporně zařízené prostory, ale vneseme do nich takovou krajinu, díky čemuž vykouzlíme ideální místo určené k relaxaci a odpočinku. A co s momentálně tak módním industriálním stylem? Lesní inspirace spojené se stroze se prezentujícím betonem a cihlou vytvoří výjimečně zajímavý kontrast, díky čemuž interiér získá charakter a vynikne v porovnání s jinými stylizacemi vytvořenými v této estetice.