-45%   AKCE

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Fototapeta květiny a bylinky

Fototapeta květiny a bylinky

Číslo fotografie: #137574977
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
618,36 CZK
Změnit rozměr

Venkovsky, andělsky a barevně!

Milovnícikvětin nedočkavě vyhlížejí jaro – právě tehdy totiž rozkvétají bezy, šalvěje, levandule nebo růže – aačkoliv některé z těchto kouzelných rostlin kvetou pouze prchavý okamžik, zůstávají na ně výjimečné vzpomínky, a proto je dobré vpustit si je domů na stálo do aranžace nejen ve formě rozkošných herbářů, ale také fototapety!

Delikátní, rozkvetlé květiny a zelené větvičky jsou velmi romantickým doplňkem do interiéru. Mohou se stát dokonalým pozadím pro domácí herbář nebo oranžérii, protože ještě více zdůrazní lásku majitele ke květinám. Tento delikátní vzor má v sobě také kapku romantiky, a proto si ho tak rády vybírají slečny, které toužebně sledují provensálský a anglický styl. Mluvíme-li o Francii nelze nezmínit výjimečnou levanduli – to právě ona, díky svým fialovým květům propůjčuje místnostem fantastickou atmosféru. Fototapeta, na které se nachází tato aromatická bylinka ve spojení sesporýšem nebo žlutým zlatobýlem, bude nádherným pozadím pro dívčí toaletku či minimalistický psací stolek.

Bylinková fototapeta nabízí také skvělý způsob jak ložnici propůjčit romantickou atmosféru – a to zvláště v případě, že máme slabost pro Pýchu a předsudek či pro Rozum a cit. Anglickou atmosféru budou nejlépe zrcadlit růže a nic nebrání tomu, aby doplnily kompletně celou aranžaci a zdobily místnost i ve váze. Květiny a bylinky propůjčí pokoji lehkost, přirozenost a především svěžest! Hlavně pak díky světlému pozadí, na němž budou přítomny výrazné, ale zároveň přirozené rostliny, které známe ze zahrad, luk či herbářů. Využíváme-li takový typ fototapety, stojí za to zamyslet se také nad nábytkem, který do tohoto výjimečného prostředí umístíme. Hluboké křeslo s opěrkou hlavy, krásná toaletka, ale také zrcadlo ve starém zdobeném rámu způsobí, že celý pokoj bude vypadat jako scénografie z romantického filmu.

Fototapeta, jejímž hlavním motivem jsou květiny a bylinky je skutečně nádherný vzor, který můžeme využít prakticky v každém zákoutí domu – v předsíni jestli je nám blízký rustikální styl; v koupelně, kterou přeneseme do Provence; ve spíži – čímž si zajistíme, že nám po celý rok bude připomínat aromatické jaro a léto. A co je zajímavé, tento motiv si rozumí zároveň jak s nábytkem v duchu boho, venkovským, tak i minimalistickým, a proto pokud toužíme po anglickém klidu, bylinková zeď bude jednoznačně trefou do černého!