-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Fototapety - Ložnice

Fototapeta abstraktní vzory

Fototapeta abstraktní vzory

Číslo fotografie: #74349175
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 50 cm (šířka x výška)
194,14 CZK
Změnit rozměr

Abstraktní fototapeta: osvoboďte se od skutečnosti!

Abstrakce patří k nejzajímavějším uměleckým proudům. Přestože na počátku probouzela spoustu kontroverze, na stálo získala své pevné místo ve světě umění, a díla abstraktních umělců dosahují v dnešní době na aukcích závratných cen. Obrazy, jejichž cílem není obsah, ale forma, vyjadřují náladu a osobnost umělce pouze pomocí barev a tvarů. Abstraktní fototapeta, která na tento styl navazuje, je skvělou možností, jak výrazně ozdobit interiér, aniž by se vztahovala ke skutečnosti. Její základní předností je nadčasovost a univerzálnost. Fototapeta vzory je vždy in a nikdy nevyjde z módy. Jestliže Vám záleží na vytvoření aranžace, která bude těšit Vaše oči po dlouhá léta, tak abstraktní fototapeta je absolutně must have!

Fototapeta do ložnice s abstraktním vzorem se výborně hodí do minimalisticky zařízeného prostoru. Pokoj zařízený jen a pouze nejnutnějším nábytkem, zbavený všech zbytečných drobnůstek i obrazů na zdi, je skvělým místem pro fototapetu se vzory, která v něm na sebe přitáhne veškerou pozornost a bude hrát doslova první housle. Výrazný a dominantní vzor nesnese totiž žádnou konkurenci v podobě dodatečných ozdob. Nejlépe se prezentuje, když ho vystavíme na piedestalu v podstatě jako umělecké dílo v galerii! Jestliže tedy toužíte, aby se Vaše fototapeta do ložnice ukázala v nejlepším světle a všechny oslnila, udělejte z ní hlavní dominantu interiéru.

Abstraktní fototapeta je také vynikajícím nápadem, jak si zařídit prostornou předsíň. Originál vzor umístěný v předpokoji našeho domu či bytu způsobí, že interiér už od prahu získá stylový charakter. Výrazné barvy a tvary jsou skvělou možností, jak vyplnit dlouhou prázdnou stěnu, při níž nestojí žádný nábytek, ani v ní nejsou dveře. Moderní charakter abstraktní tapety zajistí, že se perfektně hodí také do pokoje náročného teenagera. Výrazné hry barev a ostré jednoduché linky skvěle korespondují s moderním nábytkem a elektronickými doplňky.