Záruka kvality

Důvěřujte našim zkušenostem a nejmodernějším technologiím 

K výrobě našich fototapet, obrazů, plakátů a nálepek využíváme nejlepší atestované materiály a inovativní pokročilou technologii latexového tisku vyvinutou firmou  HP.

Námi používané inkousty disponují nejen širokou škálou barev a umožňují dosáhnout efektu sytých barev, ale jsou také naprosto bez zápachu, takže tisk je tedy zcela bezpečný, ideální pro interiéry. Navíc se nemusíte bát, že barvy rychle vyblednou nebo se zničí, protože naše inkousty jsou odolné vůči faktorům, jako jsou teplota, vlhkost, UV záření nebo mechanické poškození.

Tisk u myloview je založen na přírodních složkách, díky tomu lze tištěné produkty využít i na místech, jako jsou kuchyně, restaurace, školky nebo dětské pokoje. Je zcela zdravotně nezávadný a neznečišťuje životní prostředí. Latexové inkousty firmy HP mají certifikáty dokazující jejich proekologické vlastnosti. Díky nim naše výrobky nevyžadují dodatečné odvětrávání a v jejich složení není nikl.

Díky nejvyšší kvalitě (zaručené systémem tepelných hlavic) a možnosti tisknout ve vysokém rozlišení (1200 dpi) jsou tiskárny myloview schopny splnit očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.