-45%   AKCE

Plakát: Young businesswoman manage business from home on remote, freelancer

Plakát Young businesswoman manage business from home on remote, freelancer using laptop sit kitchen table on self-quarantine, work over personal growth, apply for online courses to learn new skills
Plakát:
Young businesswoman manage business from home on remote, freelancer using laptop sit kitchen table on self-quarantine, work over personal growth, apply for online courses to learn new skills.
Autor: ©
Číslo fotografie:
#203322966
Další témata:
web log, volný čas, zaměstnavatel, zaměstnanec, osoba, tutor, konference, učení, chytrý
Vizualizace výrobku
Podobný
Happy smart woman working from home, freelancer using computer, work with laptop remote during self-quarantine, virus outbreak, stay safe and productive, learn new skills, development concept
Self isolation and distancing, working at home concept. Smiling young manager, woman apply for online courses via computer, sit at home open laptop, learn new things while on covid19 quarantine
Self-quarantine, personal growth and development concept. Smiling woman working with computer remote home, employee get ready for online video-call interview, learning new skills while on lockdown
Materiály

Plakát

Standardní plakáty Myloview jsou tištěny na papíře vysoké kvality – konkrétně na plakátovém papíře se saténovou povrchovou úpravou. Plakát je tištěn za použití pokročilé technologie HP Latex, která garantuje hluboké a živé barvy. Tato dekorace je připravena k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

Gramáž plakátového papíru: 200g/m2
Dostupné doplňky: můžete si vybrat plakát v rámu (dostupné jsou hliníkové černé a stříbrné rámy) nebo kliprámy
Způsob čištění: Materiál je možné přetřít vlhkým hadříkem.


Plakát v rámu

Standardní plakáty Myloview jsou tištěny na papíře vysoké kvality – konkrétně na plakátovém papíře se saténovou povrchovou úpravou. Plakáty jsou tištěny za použití pokročilé technologie HP Latex, která garantuje hluboké a živé barvy. Tato dekorace je připravena k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

K plakátu je připojen hliníkový rám v černé nebo stříbrné barvě.

Gramáž plakátového papíru: 200g/m2
V sadě: hliníkový rám dostupný v černé nebo stříbrné barvě
Způsob čištění: Materiál je možné přetřít vlhkým hadříkem


Plakát v kliprámu

Standardní plakáty Myloview jsou tištěny na papíře vysoké kvality – konkrétně na plakátovém papíře se saténovou povrchovou úpravou. Plakáty jsou tištěny za použití pokročilé technologie HP Latex, která garantuje hluboké a živé barvy. Tato dekorace je připravena k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

K plakátu je připojen kliprám.

Gramáž plakátového papíru: 200g/m2
V sadě: kliprám
Způsob čištění: Materiál je možné přetřít vlhkým hadříkem

prohlédnout víceschovat
Viz také
Portrét mladé pampelišky blondýnka mluvit se svými kamarády na její růžové mobilní telefon nosit sluneční brýle za slunečného dne v parku.
Portrét mladé obchodní žena nebo student psaní její plány v poznámkovém bloku mluvit na smartphone s úsměvem nosit brýle během luch přestávka v parku za slunečného letního dne.
Žena s poznámkami v poznámkovém bloku. Venkovní portrét mladé dívky, která plánuje svou dovolenou nebo novou startup podnikání pomocí pera a smartphone v parku v létě na sobě modrou košili.
Žena pomocí mobilního telefonu. Mladá dívka procházení prostřednictvím sociálních médií při hledání nové práce nebo textování svých přátel během obědové přestávky na potravinovém soudu v létě.
Closeup těhotná brzy být matka hospodářství prenatální pilulky a léky nebo vitamíny. Koncepce zdravého mateřství. Vysoká klávesa.
Žena psaní v deníku. Portrét dívky bere poznámky v jejím zápisníku venku plánování výlet nebo dovolenou nebo budoucí podnikání při pohledu na kameru na sobě sametově modré košili v parku.
Dívka s poznámkami pomocí smartphonu. Venkovní portrét mladé ženy psaní v jejím notebooku se připravuje na zkoušku nebo plánování zimní dovolené.
Prohlíží těhotné brzy být matka drží pilulky a léky nebo vitamíny. Koncepce zdravého mateřství. Vysoká klávesa.
Close-up těhotné ženy drží její břicho jemně odpočívá na posteli čeká na její novorozence. Vysoká klávesa.
Dívka pomocí chytrého telefonu. Portrét mladé boky ženy pomocí moderního chytrého telefonu venku textování nebo procházení prostřednictvím sociálních médií nebo rozhovor s přítelem.
Žena jíst zmrzlinu pomocí chytrého telefonu. Portrét dívky s procházení zmrzliny prostřednictvím sociálních médií nebo messaging její přátelé se těší v létě v městském parku.
Portrét mladé blondýna psaní blog post na její růžový mobilní telefon nebo chatování s přáteli v sociálních médiích nosit brýle na slunečný den v parku.
Mladá těhotná brzy matka se dotýká jejího břicha sedí v ložnici v odpoledních hodinách. Koncepce těhotenství. Vysoká klávesa.
Těhotná žena drží její břicho a zdravé zelené jablko plné vitamínů čeká na své dítě. Prenatální dietní koncept. Vysoká klávesa.
Přední portrét zdravé těhotné ženy drží břicho a červené jablko plné vitamínů. Těhotenství koncepce zdravé stravy přes bílé. Vysoká klávesa.
Žena jíst zmrzlinu pomocí smartphonu. Portrét zmatené dívky se zmrzlinou procházení prostřednictvím sociálních médií nebo zasílání zpráv přátelům, kteří se těší v létě v městském parku v oděvech. Zamě
Portrét mladé obchodní žena nebo student psaní její plány v poznámkovém bloku mluvit o smartphone nosit brýle během luch přestávka v parku za slunečného letního dne.
Lady jíst zmrzlinu směje. Portrét mladé ženy sedí v parku za slunečného dne jíst zmrzlinu pohledu na fotoaparát nosit brýle se těší léto.
Žena jíst zmrzlinu pomocí smartphonu. Portrét šťastné dívky se zmrzlinou pohledu na fotoaparát procházení prostřednictvím sociálních médií nebo zprávy své přátele líbí v létě v městském parku na sobě
Mladá blonďatá pihová žena, která si koupí limonádu na faire během slunečného horkého letního dne uprostřed městského parku.
Mladá krásná ženské studentka přestávku od tříd pití grapefruitu limonády s úsměvem při pohledu na fotoaparát v parku během festivalu potravin za slunečného letního dne.
Mladá krásná ženské student relaxaci z tříd o víkendu pití grapefruitu limonády usmívající se pohledu z kamery v parku během festivalu potravin za slunečného letního dne.
Portrét mladé blonďaté pampelišky studenta dívka čtení její poznámky pití kávy v kavárně venku čekají na její třídy usmívající se
Těhotná žena mluvila s lékařem na telefonu, předvídala její budoucí zdravé dítě usmívající se ve své ložnici
Portrét blondýna pihovatá dívka vesele usmívající se držel taco sedí u stolu na jídelní kout v parku během oběda v letní den.
Dívka jíst taco s úsměvem. Hladová bublina blonde žena jíst nezdravé jídlo na jídelním dvoře pití limonády za slunečného letního dne v parku.
Zdravá těhotenská gestace. Portrét mladé těhotné usmívající se ženy, sedící v její ložnici odpočívající ráno drží její břicho čeká na její porod.
Těhotná žena relaxovat ve své ložnici těší mateřství drží její břicho kopat.
Mladá těhotná obchodní žena běží její dětské oblečení obchod on-line. Materská podnikatelská práce na volné noze.
Těhotenství je dárek. Těhotná žena v očekávání jejího chlapečka, relaxační ve své ložnici v posteli.
Dívka s úsměvem pomocí chytrý telefon. Portrét mladé šťastné ženy s úsměvem a pomocí její mobilní venku v městském parku při pohledu na fotoaparát a textování její matka.
Dívka se připravuje na zkoušku. Venkovní portrét jisté mladé ženy psaní v poznámkovém bloku a díval se na kameru se připravuje na její studium nebo práci. Brzy se stát scénáristou.
Prenatální konzultace. Dívka mluví po telefonu k jejímu gynekologovi nebo kojenému lékaři s úsměvem odpočívá a těší se z homestay
Prenatální selfie. Těhotná budoucí matka dělá autoportrét pomocí chytrý telefon s úsměvem drží břicho
Mladá krásná ženské student blogger odpoledne od tříd pití grapefruit limonáda usmívající se díval se vlevo nosit brýle v parku během festivalu potravin za slunečného letního dne.
Blonďatá pihová dívka, která si v brýlích vytiskne své sociální média v letní den v parku.
Dívka sedí na kole. Portrét mladé ženy v městském parku jezdec na kole pohledem kamery na sobě stíny na slunné letní večer. Koncept životní styl Hipster.
Dívka jíst zmrzlinu se smát. Portrét mladé ženy sedí v parku za slunečného dne jíst zmrzlinu pohledu na kameru nosí brýle se těší léto navrhnout kameru. Koncepce letního životního stylu
Dívka jíst zmrzlinu se smát. Portrét mladé ženy sedí v parku za slunečného dne jíst zmrzlinu pohledu z kamery na sobě brýle se těší na léto.
Žena jíst zmrzlinu pomocí smartphonu. Portrét šťastné dívky se zmrzlinou procházení prostřednictvím sociálních médií nebo zprávy své přátele líbí v létě v městském parku na sobě odstíny. Zaměřte se na
Nejlepší přátelé chatují za slunečného dne a jedí tacos v parku nebo faci, usmívají se s radostí a diskutují o jejich budoucím zdravém spuštění potravin.
Dívka jíst taco. Hladovlasá blonďatá žena, která jíst nezdravé jídlo na jídelním dvoře za slunečného letního dne v parku.
Dívka na kole. Portrét mladé ženy sedí na kole díval se na kameru zmatený a usmíval se v městském parku nebo faire na sobě zelené. Životní koncept Hipster.
Blonďatá pihová dívka, která se svými kamarádkami sedí v parku v letním dni, nebo se podívá na videohovory.
Blondýnka na kole. Portrét mladé nordic dívky jízda na kole v městském parku s úsměvem kamera hledá jejího přítele za slunečného letního dne. Koncept zdravého životního stylu.
Šťastná těhotná dívka mluví o telefonu a chatuje se svou nejlepší kamarádkou o své mateřské dovolené. Radost z mateřství.
Těhotná žena mluví po telefonu, vypadá šťastně a předjímá její mateřství a očekává dítě
Mladá těhotná žena procházení online obchodu hledá batohem oblečení
Portrét mladé roztomilé ženy pití limonády v parku surronded toky, nosí brýle sní o její budoucí kariéru jako beaty blogger.
Módní návrhářka pomocí notebooku objevuje nápady na své nové kolekci obklopené textilie a skici sedí na podlaze ve studiu
Osvobozující módní návrhářka myslí na textil a náčrty rozptýlené na betonové podlaze ve svém novém studiu
Asijský student, který pracuje na notebooku v kampusu, připravuje se na svůj diplom nebo procházení sociálních médií. Koncepce vzdělávání.
Mladý asijský student pomocí notebooku v kavárně nebo coworking pití limonády sedí vedle velkého okna. Studijní koncept.
Student mluví o telefonu v kavárně nebo coworking hub pití limonády pomocí přenosného počítače
Šťastná ženské studentka, která se dívá na kameru v knihovně nebo v areálu otevřeného prostoru. Budoucí východní inženýr nebo právník.
Zkušená módní návrhářka pracující s textilními vzorky na betonové podlaze ve svém novém studiu s využitím laptopového myšlení na kolekci pádů
Asijský student pracuje v kavárně ve svém volném čase provozovat internetový obchod a získává titul.
Student mluví o telefonu, aby si odpočinul od přednášek nebo tříd v knihovně openSpace chatování se svými přáteli
Mladý grafický návrhář skimming přes časopis hledá inspiraci pro klienta pomocí přenosného počítače.
Asijské studentka dělá domácí úkol v areálu. Východní dívka pracující v kavárně, budoucí právník nebo inženýr.
Mladá podnikatelka podnikání přestávku sedí v otevřeném prostoru hub nebo coworking pití kávy pohledu na kameru
Portrét mladé krásné blondýnka se těší předstírat, že jízda na kole v parku během festivalu s úsměvem mimo kameru
Ženský student, který pracuje v kampusu nebo v kavárně nebo v coworking prostoru, studuje přípravu na diplom na notebooku
Žena grafický umělec skicování ve svém studiu pracuje na notebooku čtení časopisu pro inspiraci. Kreativní profesionál.
Žena módní návrhář pracuje na notebooku v jejím studiu a kontroluje látky a náčrty sedí na podlaze. Kreativní průmysl.
Hezká těhotná žena, která se cítila nemocně doma na mateřské dovolené.
Šťastná těhotná žena na čokoládový výkřik. Nekvalitní jídlo není dobré při čekání na dítě.
Nejistá volba mezi chutnou a nezdravou, když jste těhotná. Žena jíst čokoládu v druhém trimestru.
Těhotná žena čte knihu, která předstírá, že je módní model nebo krása blogger
Módní návrhářka obchodní žena pracující na surfování na notebooku pro inspiraci v jasném prostoru coworking poslouchat hudbu online pomocí smartphonu.
Trendy žena, která sleduje online mistrovskou třídu na notebooku ve sluchátkách v coworking prostoru čeká na schůzku s klientem
Módní návrhářka pracující na její sbírce s použitím laptopu a časopisem pití kávy
Moderní mladá žena, která skrz časopis hledá inspiraci ve svých třicátých letech
Žena ve svých dvaceti letech, která se věnuje kariéře v módním designu a dívá se na časopis, který sedí ve svém jasném studiu s přenosným počítačem.
Široký záběr módního bloggera, který se dívá na časopis, který připravuje příspěvky na sociální média
Mladý design student pomocí přenosného počítače v knihovně campus otevřený prostor surfování pro inspiraci
Návrhář módního oblečení mluvil na telefonu v jejím studiu a vybíral textilie pro její novou kolekci, která projednávala s jejím spolupracovníkem
Mladá školačka se připravuje na své kurzy v otevřené kosmické knihovně nebo v kavárně s limonádu s použitím psaní notebooku ve své učebnici.
Asijský student, který pracuje v knihovně nebo v coworkingovém prostoru, se připravuje na zkoušky.
Vědění je moc. Mladý asijský student pohledu na kameru odpočívá po náročném dni na univerzitě.
prohlédnout víceschovat

Náš e-shop používá soubory cookies a příbuzné technologie. Díky nim zajišťujeme nejvyšší kvalitu poskytovaných služeb a zaručujeme plynulé fungování webu. Po získání Vašeho souhlasu budou soubory cookies využity také k dodatečnému měření a k analýze využití stránek. Umožní nám to přizpůsobit web Vašim zájmům a prezentovat personalizovaný obsah a reklamy.
Správcem Vašich údajů je Fairbox Sp. z o.o. a v některých situacích také naši partneři, s nimiž spolupracujeme. Detailní informace týkající se využití souborů cookies a zpracování Vašich údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a souborů cookies.
Nastavení souborů cookie
Níže naleznete popisy jednotlivých kategorií cookies a možnost jejich přizpůsobení vašim preferencím:
Nezbytné
Užíváme je pro zajištění správného fungování webových stránek. Díky nim se můžete bez problémů pohybovat po našem e-shopu a také bezpečně nakupovat.
Funkční
Slouží k zapamatovávání voleb provedených uživateli na webu, což pomáhá přizpůsobit web Vašim osobním preferencím a zlepšit komfort jeho využití.
Analytické
Analytické soubory cookies měří počet návštěv a sbírají informace o zdrojích pohybu na stránkách. Díky nim můžeme pochopit způsob, jak uživatelé využívají web, zdokonalovat kvalitu služeb a přizpůsobovat obsah e-shopu, aby lépe splňoval očekávání našich zákazníků.
Marketingové
Marketingové soubory cookies umožňují nám a našim partnerům přizpůsobení reklamního obsahu Vašim zájmům. Slouží také pro zobrazování reklam na jiných webových stránkách.