Obraz: Haiti politická mapa

Tisknout jako:
Materiál:
efekt
odraz
Toto tlačítko umožňuje otáčet zvolenou velikost a nahradit šířka s výškou.
Obraz Haiti Politická mapa
Nastavte výřez posouváním myši a současně držte stlačené levé tlačítko myši.
Vizualizace výrobku:
Zrcadlový odraz Sépie černo-bílá
2351,43 CZK
Hispaniola s haiti politické mapě a dominikánské republiky
Dominikánská republika politická mapa
Politická mapa haiti s hlavním městě port-au-prince. caribbean republika a země na ostrově hispaniola v antil souostroví. šedý ilustrační přes bílou. anglické označení. vektor.
Angličtina označování a škálování. ilustrace.
Svatá lucie politická mapa s kapitálovou castries a důležitá místa. angličtina označování a škálování. ilustrace.
Barbados politická mapa
Antil politická mapa. karibské ostrovy. kuba, jamajka, haiti, dominikánská republika, puerto rico, kajmanské ostrovy, bahamy, turks a caicos. ilustrace. anglické označení. vektor.
Puerto rico politická mapa
Jamaica politická mapa
Dominikánská republika politická mapa s hlavním santo domingo. karibská země na ostrově hispaniola v antil souostroví. šedý ilustrační přes bílou. anglické označení. vektor.
Britské panenské ostrovy politickou mapu
United states virgin islands politickou mapu
Grenada politická mapa s kapitálovou st. georges. island země a část návětrné ostrovy a malých antil v karibském moři. angličtina označování a škálování.
Virgin islands politická mapa
Trinidad a tobago politická mapa s kapitálovou port of spain. dvoulůžkový ostrovní stát v návětrné ostrovy a malých antil. anglický označování a škálování.
Turks a caicos politická mapa s kapitálovou cockburn town. britské zámořské území se dvěma skupinami tropických ostrovů v souostroví lucayan. angličtina značení.
Angličtina označování a škálování. ilustrace.
Ilustrace.
Sint maarten politická mapa
Svatý vincenc a grenadiny politická mapa s kapitálovou kingstown. ostrovní stát v malých antilách island oblouku. angličtina označování a škálování. ilustrace.
Ilustrace.
Angličtina označování a škálování. ilustrace.
Ilustrace.
Montserrat politická mapa s kapitálovou plymouthu, významných míst a řek. angličtina označování a škálování. ilustrace.
Island politická mapa
Bahamy politická mapa
Grand cayman island political map
Angličtina značení.
Svatý martin island politická mapa
Trinidad a tobago politická mapa s hlavním přístavem španělska. republika a karibské ostrovy na severu venezuely. šedá ilustrace na bílém pozadí. anglické označení. vektor.
Bermuda politická mapa
Saint-martin země politická mapa
Cayman islands political map
Aruba politická mapa
Curacao politická mapa
Nizozemské antily politická mapa
Politická mapa fidži s kapitálovými suva, ostrovů, významných měst a útesů. angličtina označování a škálování. ilustrace.
Taiwan, čínská republika, politické mapy s kapitálovými taipei, národní hranice, důležitých měst, řek a jezer. angličtina označování a škálování. ilustrace.
Ilustrace. anglické označení. vektor.
Guadeloupe, dominika a martinique politická mapa s hlavicemi basse-terre, roseau a fort-de-france. ostrovy v karibském moři a části malých antil. ilustrace. anglické označení. vektor.
Anglický označování a škálování. ilustrace.
Politická mapa anguilla s hlavním údolí. britské zámořské území v karibiku, která je součástí leeward ostrovů v malých antilách. šedý ilustrační přes bílou. anglické označení. vektor.
Švédsko politická mapa
Austrálie politická mapa
Ilustrace.
Střední amerika politická mapa s hlavami a hranicemi. střední zeměpisné šířky regionu americas. mexiku, střední americe, karibiku a severní jižní ameriku. ilustrace. anglické označení. vektor.
Sao tome a principe politická mapa s hlavním městem. demokratická republika a ostrovní země v guinejském zálivu, střední afrika. šedá ilustrace izolovaných na bílém pozadí. anglické označení. vektor.
Politická mapa dominica s hlavním roseau. společenstvi. caribbean suverénní ostrovní stát v malých antilách, část návětrné ostrovy. šedý ilustrační přes bílou. anglické označení. vektor.
Anglický označování a škálování. ilustrace.
Džibutská politická mapa s hlavním městem džibutsko. republiky a země v africkém rohu s pobřežím podél rudého moře. šedá ilustrace izolovaných na bílém pozadí. anglické označení. vektor
Sierra leone politická mapa s hlavním městem freetown a mezinárodními hranicemi. republiky a země na západním pobřeží afriky. šedá ilustrace izolovaných na bílém pozadí. anglické označení. vektor.
Caribbean politická mapa s hlavicemi, státními hranicemi, důležitých měst, řek a jezer. angličtina označování a škálování. ilustrace.
Ukrajina politická mapa s kapitálovými kyjevě, národní hranice, důležitých měst, řek a jezer. anglický označování a škálování. ilustrace.
Severní korea a jižní korea politická mapa s hlavicemi pchjongjangu a soulu. korejský poloostrov, státní hranice, důležitých měst, řek a jezer. angličtina označování a škálování. ilustrace.
Ostrov singapur politická mapa s velkým singapuru, národní hranice a důležitá města. angličtina označování a škálování. ilustrace.
Marshallovy ostrovy politická mapa s hlavním majuro. republic a ostrovní stát v blízkosti rovníku v tichém oceánu v mikronésii. anglické označení. ilustrace.
Politická mapa kiribati se kapitálové tarawa. republic a ostrovní stát ve střední části tichého oceánu. souostroví u tří hlavních skupin, gilbert, phoenix a ostrovech linky. anglické označení. ilustra
Falklandy, též malvíny, politická mapa s velkým stanley, podávané v rámci spojeného království, nárokované argentina. angličtina označování a škálování. ilustrace.
Politická mapa grenada s hlavním městem st george. karibských ostrovů země a část malých antil a návětrné ostrovy. šedá ilustrace na bílém pozadí. anglické označení. vektor
Skvělá, perfektní, rychlá práce - nemá to chybu. Velice pečlivé balení a dodání dokonce o dva dny dříve než avizovala UPS. To jediné mi nejde do hlavy, proč mi píšou, že ve středu mi doručí zásilku, když mně přišla už v pondělí. Ale ohromná radost z obrazu je nade vše.
Vlasta Mejzlíková
Objednali jsme si velký obraz na plátně. Dodací lhůta byla dodržena, při doručení výborně zabalené do kartonu i do fólie. Provedení a kvalita super. :-) Jsme velice spokojení.
Nikola Langrová
Velmi dobrá kvalita materiálu, živé barvy, není co dodat.
Ewelina P.
Tento obraz je z mé fotky. Vypadá to skvěle. Pěkný suvenýr a zajímavá dekorace. Doporučuji.
Michal Kosik