-45%   AKCE

Obraz: Bezproblémové vzorek s tečkovanou můra orchid nebo phalaenopsis,

Obraz Bezproblémové vzorek s tečkovanou můra Orchid nebo Phalaenopsis, bílými spirálami a dekorativní krajky na šedém pozadí. Květinové pozadí v dotwork stylu.
Obraz:
Bezproblémové vzorek s tečkovanou můra orchid nebo phalaenopsis, bílými spirálami a dekorativní krajky na šedém pozadí. květinové pozadí v dotwork stylu..
Autor: ©
Číslo fotografie:
#66933455
Další témata:
kopírovat, ozdoby, Phalaenopsis, orchidej, obrys, vír, květ, tečka, krajka
Vizualizace výrobku
Podobný
Horizontal seamless pattern with outline Gerbera or Gerber flower in black on the white background.
Vertical seamless pattern with outline Cyclamen or Alpine violet bunch in pastel pink on the white background.
Vertical seamless pattern with outline Amaryllis or belladonna Lily flower and leaf in black on the white background.
Vertical seamless pattern with outline Dahlia or Dalia flower in black on the white background.
Tečkovaná růže s listy a dekorativní krajky v černé na bílém pozadí. Květinové prvky v dotwork stylu.
Vertical seamless pattern with outline Geranium or Cranesbills flower bunch and leaf in black on the white background.
Vektorové svislé bezešvé vzor s obrysem Aquilegia nebo Columbine květ, pupen a ozdobený list v černé na bílém pozadí. Ozdobný obrys Aquilegia pro letní design a omalovánky.
Seamless pattern with outline Gingko or Ginkgo biloba leaves in black on the white background.
Vektorové bezproblémové vzorek s obrys magnolie květina, ozdobený pupeny a listy na bílém pozadí. Květinové pozadí elegance v obrysu styl pro letní design a omalovánky.
Seamless pattern with outline tropical Gloriosa superba or flame lily, stem with flower and leaf in black on the white background.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem Mulberry nebo Morus chomáč s bobule a list v černé na bílém pozadí. Květinový vzor s obrysem Morušové ovoce pro letní design nebo omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor obrys Anemone nebo Windflower, pupen a list v černé na bílém pozadí. Horizontální hranice s ozdobným obrysem Sasanky pro jarní nebo letní design nebo omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem Saintpaulia nebo africký fialový květ v pastelové růžové a fialové barvy na bílém pozadí. Květinový vzor s Viola v konturovém stylu pro letní design.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem tropické Passiflora nebo vášeň květiny v modré a bílé, pupen a listy na modrém pozadí. Květinové pozadí v obrysovém stylu pro exotické letní design.
Vektorové bezešvé vzor s černými tečkované víry severní nebo polární světlo na bílém pozadí s hvězdami. Aurora borealis světla ve stylu dotwork pro prostor a design galaxie.
Seamless pattern with outline Amaryllis or belladonna Lily flower and leaf in black on the white background.
Seamless pattern with outline Gingko or Ginkgo biloba leaves in gold and white on the black background.
Vertical seamless pattern with outline Amaryllis or belladonna Lily flower and leaf in pastel pink on the white background.
Vektorové kreslení s obrysem Lotus květ, ozdobné krajky a víry v černé izolovaných na bílém pozadí. Květinová horizontální kompozice s ozdobným lotosem v obrysovém stylu pro design tetování.
Vektorové kreslení s obrysem Lotus květ, ozdobné krajky a víry v černé izolovaných na bílém pozadí. Abstraktní květinové složení s ozdobným lotosem v obrysovém stylu pro design tetování.
Vektorové bezešvé vzor s obrysy zralé Cherry, bobule a listy v černé na bílém pozadí. Květinový vzor s třešňovým ovocem v obrysovém stylu pro letní design a omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem otevřené slunečnice nebo Helianthus květ a listy na bílém pozadí. Květinový vzor s ozdobnými slunečnicemi v obrysovém stylu pro letní design nebo omalovánky.
Drawing of outline Dahlia or Dalia flower bunch, lace and swirls in black isolated on white background.
Vektorové bezproblémové vzorek s načrtnutými bílými květy jasmínu na pastelové pozadí. Květinové pozadí elegance s Jasmin v obrysu stylu pro jarní design.
Vertical seamless pattern with outline Gerbera or Gerber flower in black on the white background.
Seamless pattern with outline pastel pink Geranium or Cranesbills flower bunch and bud on the white background.
Seamless pattern with outline Geranium or Cranesbills flower bunch and bud in black on the white background.
Vertical seamless pattern with outline Strawberry with berry, flowers and ornate leaf in black on the white background.
Seamless pattern with outline Strawberry in black on the white background.
Vektorové ilustrace s přerušovanou růže květ v černé, listy, dekorativní ozdobné krajky a víry na bílém pozadí. Květinové prvky v dotwork a obrysu styl pro tetování design.
Vertical seamless pattern with outline Lilac or Syringa flower, bud and ornate leaf in black on the white background.
Horizontal seamless pattern with outline Lilac or Syringa flower, bud and ornate leaf in black on the white background.
Vektorové bezešvé vzor s obrysy otevřené červený Tulipán květy, pastelově modrá gumová bota a srdce na modrém pozadí. Ozdobné obrysové tulipány a guma pro jarní design.
Ozdobné obrysové tulipány a guma pro jarní design.
Vektorové vertikální bezešvé vzor s obrysem červený Tulipán květy, žluté gumové boty a srdce na bílém pozadí. Ozdobné obrysové tulipány a guma pro jarní design.
Vektorové vertikální bezešvé vzor s obrysy otevřené Tulipán květy, gumové boty a srdce v černé barvě na bílém pozadí. Ozdobné obrysové tulipány a guma pro jarní design a omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s obrysy otevřené Tulipán květy, gumová bota a srdce v černé barvě na bílém pozadí. Ozdobné obrysové tulipány a guma pro jarní design a omalovánky.
Bezešvé vzor s tečkovanou růžový plameňák a lekníny
Vektorové svislé bezešvé vzor s obrysem Aquilegia nebo Columbine květ, pupen a ozdobený list v pastelové růžové na bílém pozadí. Ozdobný obrys Aquilegia pro elegantní letní design.
Vektorové bezešvé vzor obrys Anemone květina nebo Windflower, pupen a list v pastelové růžové, oranžové a modré barvy na bílém pozadí. Ozdobná obrys Sasanky pro jarní nebo letní design.
Vektorové bezešvé vzorek s obrysem Jasmine flower banda, pupen a ozdobený list v černé na bílém pozadí. Vertikální hranice s obrysy jasmínových květin pro letní design nebo omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s obrys pastelové růžové Iris květ, pupen, zelené listy a pruhy na tmavě růžové pozadí. Květinové pozadí s ozdobným Irisem v obrysovém stylu pro jarní nebo letní design.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem pastelové růžové Iris květ, pupen a zelené listy na bílém pozadí. Květinové pozadí s ozdobným Irisem v obrysovém stylu pro jarní nebo letní design.
Vektorové bezešvé vzor s obrys pastelové růžové Iris květ, pupen a list na bílém pozadí. Květinové elegance pozadí s ozdobným Iris v obrysovém stylu pro jarní nebo letní design.
Vektorové bezešvé vzor s obrys žluté květy Iris, pupen, zelené listy a pruhy na modrém pozadí. Květinové pozadí s ozdobným Irisem v obrysovém stylu pro jarní nebo letní design.
Vektorové bezešvé vzor s obrys žluté květy Iris, pupen a zelené listy na bílém pozadí. Květinové pozadí s ozdobným Irisem v obrysovém stylu pro jarní nebo letní design.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem Iris květ, pupen a list v černé na bílém pozadí. Květinové pozadí s ozdobným Iris v obrysovém stylu pro jarní nebo letní design a omalovánky.
Vektorové bezproblémové vzorek s obrys otevřené Slunečnice nebo Helianthus květ a listy na bílém pozadí. Květinový vzor s ozdobnými slunečnicemi v obrysovém stylu pro letní design nebo omalovánky.
Vektorové svislé bezešvé vzorek s obrys otevřené slunečnice nebo Helianthus květ v žluté a zelené listy na bílém pozadí. Květinový vzor s ozdobným obrysem Slunečnice pro letní design.
Vektorové bezešvé vzorek s tečkovaným poloviční měsíc, hvězda a ozdobené bílé krajky na černém pozadí. Design s astronomickým symbolem ve stylu dotwork. Monochromatické pozadí galaxie s půlměsícem a h
Vektorové bezproblémové vzorek s tečkovaný poloviční měsíc, hvězda a ozdobené černé krajky na bílém pozadí. Design s astronomickým symbolem ve stylu dotwork. Monochromatické pozadí galaxie s půlměsíce
Vektorové bezešvé vzor s obrysem Primula nebo Primrose květina a listy v pastelové růžové barvy na bílém pozadí. Elegantní květinový vzor s Primula v konturovém stylu pro návrh pružiny.
Vektorové bezešvé vzorek s obrysem kvetoucí meruňka květina chomáč a horizontální růžové pruhy na bílém pozadí. Květy pastelových květů meruňky v konturovém stylu pro design elegance pružiny.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem Tagetes nebo měsíček květiny a listy v černé na bílém pozadí. Květinový vzor v obrysovém stylu s ozdobeným měsíčkem pro letní design a omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem Tagetes nebo měsíček květu a listu v oranžové a černé na bílém pozadí. Květinová horizontální hranice v obrysovém stylu s ozdobeným měsíčkem pro letní design.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem Primula nebo Primrose květina a list v černé na bílém pozadí. Elegance květinový vzorek s Primula v obrysovém stylu pro jarní design a omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s tečkovaným bílým šampaňským sklenice nebo flétnu na černém pozadí s ohňostrojem. Vzorek ve stylu dotwork se šampaňským sklem pro návrh restaurací a oslav.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem růžové Primula nebo Primrose květina a zelené listy na bílém pozadí. Horizontální bezproblémový okraj s růžovým Primula v konturovém stylu pro jarní design.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem Primula nebo Primrose květiny a listy v černé na bílém pozadí. Vertikální hranice s Primula v obrysovém stylu pro jarní design a omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem růžové Primula nebo Primrose květina a zelené listy na bílém pozadí. Elegantní květinový vzorek s růžovou Primula v konturovém stylu pro návrh pružiny.
Vektorové bezešvé vzorek s bílými bodkované víry severního nebo polárního světla na černém pozadí s hvězdami. Aurora borealis světla ve stylu dotwork pro prostor a design galaxie.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem Gingko nebo Ginkgo biloba listy v černé na bílém pozadí. Květinový vzorek s listy Gingko v obrysovém stylu pro letní design a omalovánky.
Vektorové kreslení s obrysem Lotus květ, ozdobné krajky a víry v černé izolovaných na bílém pozadí. Květinová kruhová kompozice s ozdobným lotosem v konturovém stylu pro design tetování.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem oranžové Tagetes nebo měsíček květiny, zelené listí a pruhy na žlutém pozadí. Květinový vzor v konturovém stylu pro letní design.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem oranžové Tagetes nebo měsíček květiny a zelené listy na bílém pozadí. Květinový vzorek v obrysovém stylu s ozdobeným měsíčkem pro letní design.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem Gingko nebo Ginkgo biloba listy v černé na bílém pozadí. Květinový vzor s listí Gingko v obrysovém stylu pro letní design a omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem Alcea rosea nebo Hollyhock květina a listy na bílém pozadí. Květinový vzor v obrysovém stylu s ozdobným Hollyhockem pro letní design a omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s obrysem zralé Cherry, bobule a list v černé na bílém pozadí. Vertikální hranice s třešňovým ovocem a listy v obrysovém stylu pro letní design a omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s obrys otevřené Slunečnice nebo Helianthus na pozadí s abstraktními kruhy. Květinový vzor s ozdobnými slunečnicemi v obrysovém stylu pro letní design nebo omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s obrys otevřené slunečnice, proutěný plot a džbán na bílém pozadí. Květinový vzorek s ozdobnými slunečnicemi v obrysovém stylu pro venkovské letní design nebo omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s obrysovými tropických Passiflora nebo pašijových květin v modré a bílé, pupen a listí na zeleném pozadí. Květinové pozadí v obrysu styl pro exotické letní design.
Vektorové bezešvé vzor s osnovy tropickým Passiflora nebo mučenky, pupen a listí na bílém pozadí. Květinové pozadí v obrysu styl pro exotické letní design a omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s osnovy Iris květy, pupen a listí v černé na bílém pozadí. Květinové pozadí s ozdobnými Iris v obrysu styl pro jarní nebo letní designu a omalovánky.
Vektorové bezešvé vzor s načrtnutými jasmínových květů černě na bílém pozadí. Květinové pozadí elegance s Jasmin v obrysu stylu pro jarní design a omalovánky.
Vektorové bezproblémové vzorek s osnovy narcis nebo narcis květina v oranžová a žlutá na pruhované pozadí. Květinové pozadí s narcisu pro pružiny z obrysu stylu.
Vektorové bezešvé vzor s pruhovaným srdcem a složených linek na bílém pozadí. Konstrukční prvky a rekreační symboly v souladu umělecký styl. Romantické pozadí s srdce na Valentýna.
Vektorové bezešvé vzor s pruhovaným černé a růžové srdce a linek na bílém pozadí. Konstrukční prvky a rekreační symboly v souladu umělecký styl. Romantické pozadí s srdce na Valentýna.
Vektorové bezproblémové vzorek s tečkovanou půlměsíce a hvězdy černě na bílém pozadí. Provedení s astronomickými symboly dotwork stylu. Monochromatický pozadí s půlměsícem a hvězdou.
Vektorové bezproblémové vzorek s tečkovaný růžové květy a listy v černé na bílém pozadí. Květinové pozadí s otevřenými růží v dotwork stylu elegance designu.
Bezproblémové vzor vektor s květinovým motivem v tradičním ruském stylu gzhel na bílém pozadí. Ozdobený květy a listy v modré barvě. Květinové prvky v obraze gzhel pro lidová řemesla výprava
prohlédnout víceschovat
Materiály

Obraz na plátně

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. Boční okraje plátna jsou potištěné. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Vysoká kvalita
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Dostupné možnosti: Obrazy v jednom kuse nebo ve více částech (skládající se ze dvou, tří, čtyř nebo pěti částí)
Způsob čištění: vlhkým hadříkem
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), háčky a hřebíčky


Obraz v rámu

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. V této verzi je obraz navíc klasicky zarámován - používáme dřevěný vnější rám. Na výběr máte dvě barvy (černou nebo hnědou). Vnější rámy jsou dostupné v konkrétních rozměrech. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Potištěné boční okraje plátna
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Dostupné doplňky: Vnější dřevěné rámy jsou dostupné ve dvou barvách
Způsob čištění: Materiál je možné přetřít vlhkou utěrkou
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), dřevěný vnější rám, háčky a hřebíčky


Dvoudílný obraz na plátně

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Dvě části
 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Potištěné boční okraje plátna
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Způsob čištění: vlhkým hadříkem
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), háčky a hřebíčky


Třídílný obraz na plátně

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Tři části
 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Potištěné boční okraje plátna
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Způsob čištění: vlhkým hadříkem
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), háčky a hřebíčky


Čtyřdílný obraz na plátně

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Čtyři části
 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Potištěné boční okraje plátna
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Způsob čištění: vlhkým hadříkem
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), háčky a hřebíčky


Pětidílný obraz na plátně

Naše obrazy jsou tištěny na vysoce kvalitním uměleckém plátně CANVAS, které je nataženo na pevné vnitřní rámy z borovice. Obraz je připraven k zavěšení na stěnu okamžitě po rozbalení zásilky.

 • ✓ Pět částí
 • ✓ Umělecké plátno CANVAS
 • ✓ Potištěné boční okraje plátna
 • ✓ Vnitřní rám z borovice

Gramáž plátna: 300 g/m2
Způsob čištění: vlhkým hadříkem
Zásilka obsahuje: obraz (potištěné plátno natažené na vnitřní rámy), háčky a hřebíčky


prohlédnout víceschovat
Viz také
White swan оn the decorative ornamental background
Black legrační monstrum s přítelem
Vintage kulatý rám s liliemi na světle zeleném pozadí
Elegance bezešvé vzor s růžový plameňák
Hand drawn illustration of panda couple in love
Panda on bamboo background
Elegance bezešvé vzor s růžovými plameňák a křídel
Black monster na bílém pozadí
Ručně malovaná růžový plameňák
Vintage round frame with waterlilies on a turquoise background
Vintage frame with lilies on a dark green background
Set of hand-drawing lilies
Vintage Noční krajina v kulatém rámu
Vintage podzimní krajina v kulatém rámu
Vector spring landscape banner
Vintage kulatý rám s liliemi na světle zeleném pozadí
White swan floating on the waves
Dachshund dog. Vector cartoon illustration
Vintage card with poppies for your design
Vintage round frame with poppies on a pink background
Vintage round frame with red poppies
Bouquet of vintage poppies
Vintage frame with red poppies
Tmavě modrá létání monstrum
Colorful collection of funny socks. Seamless pattern
Varicoloured collection of funny socks. Seamless pattern
Elegantní móda dáma v velký má
Barokní styl. Módní mladá dáma hlava silueta.
Krásná mladá dáma hlava silueta. Barokní
Krásná žena hlava silueta. Barokní
Bezešvé vzor barevných vtipné monster
Сollection legrační ponožky na fialovém pozadí
Vector sada: kolekce legrační ponožky
Modrá funny monster
Seamless pattern with black monsters.
Seamless pattern with multicolored funny monsters
Funny cat with umbrella. Series of comic cats.
Legrační kočka s rybím sítě. Série komických koček.
Legrační kočka s akváriem. Série komických koček.
Legrační kočka s sýrem. Série komických koček.
Legrační kočka s kartou. Série komických koček.
Collection of funny monsters
Purple funny monster
Purple funny monster with card
Série komických koček.
Legrační kočka s rybami. Série komických koček.
Ilustrace funny kočky
Ilustrace s kočkami v lásce
Legrační kočka s srdcem. Série komické kočky
Funny spící kočku. Série komických koček.
Funny kočka na deštník. Série komických koček.
bezešvé vzor s červenými máky na světle zeleném pozadí
Нand drawn bullfinch with red heart in its beak
Vektorové ilustrace
Ilustrace budovy pro svůj design
Panda pár v lásce
Bezešvé vzor s liliemi na světle zeleném pozadí
Krásné bezešvé vzor s bambusy
Seamless pattern of black funny monsters
Manuální zámečnic tažené pták s bílým lomem v zobáku
African woman silhouette
Нand drawn decorative feather
Ilustrace budovy
Krásné zlaté slunečnice
Black funny monster
Elegant fashion lady in a broad-brimmed hat
Seamless pattern with beautiful dandelion
Seamless pattern with chrysanthemum
Vintage gold frame with chrysanthemum
Manuální zámečnic tažené indické lapač snů na pozadí grunge
Vintage lady silhouette on a floral background
Нand drawn Indian Dream catcher
Seamless pattern with cartoon birds on a turquoise background
Violet funny monster
Krásná dáma silueta na pruhované pozadí
Žena silueta na červeném pozadí
Silueta Krásná žena na mozaika pozadí
Krásná dáma silueta na mozaika pozadí
Krásná dáma silueta na vlnitý pozadí
Vintage karta s béžovou slunečnice pro svůj design
prohlédnout víceschovat
Toto tlačítko umožňuje otáčet zvolenou velikost a nahradit šířka s výškou.