O nás

O nás

o-nas-swiat

Jsme tým profesionálů, kteří milují interiéry...

Idea naší značky je založena na hledání krásy, která by mohla vzniknout v prostoru člověku nejbližším - doma, ve škole a v práci.

Firma myloview je tým pulzující pozitivní energií, složený ze zkušených profesionálů, kteří se ve své práci řídí především vášní. Sledujeme, hledáme, pozorujeme světové trendy v navrhování, ale také tvoříme vlastní autorské vzory. Můžete si být jistí, že díky nám budou Vaše interiéry skutečně výjimečné.

Jsme mladá firma, která se velmi rychle rozvíjí. Mezinárodní prestiž značky myloview stále roste, a proto se vyplatí nám důvěřovat. Vysoce kvalitní produkty, které lze najít v naší nabídce, jsou dostupné už v pěti zemích - Polsku, Německu, Francii, Velké Británii a ve Spojených státech. Neustále rozšiřujeme působnost i na další trhy, a tak v současnosti vstupujeme také na český, italský, španělský, portugalský, nizozemský, švýcarský a brazilský trh - abychom mohli proměnit ještě více obývacích pokojů, kuchyní, koupelen, pokojů, kanceláří, pracoven, škol a školek. 

Milujeme interiéry, a proto se motivem naší činnosti stal zájem přesvědčit co nejširší skupinu zákazníků, že se jejich okolí může rychle a snadno proměnit v krásné a naprosto jedinečné. Stačí se na to podívat z jiného úhlu pohledu a odhalit skrytý potenciál, který naše skvělé výrobky dokáží využít.

Agata

Agata

PR specialistka

Fanynka minimalistických řešení, geometrických tvarů a mixování faktur. V soukromí milovnice španělštiny, francouzských buldočků a severských krimi. 

Marcin

Marcin

Back-end developer

Milovník historie i sci-fi, v běžném životě je příznivcem jednoduchosti a minimalismu. 

Sebastian

Sebastian

Tiskař/grafik

Právě díky němu se Vaše objednávky z grafiky v počítači promění ve skutečnost. Inovační grafická řešení a komplikované tiskařské stroje jsou jeho denním chlebem!
 

Adam

Adam

Tiskař /grafik

Je dalším, nezbytným článkem při realizaci Vašich objednávek. Grafické zpracování a precizní tisk patří k jeho hlavním úkolům.
 

Paweł

Paweł

Skladník

Dohlíží na to, aby všechny naše materiály byly správně skladované a měly své vlastní místo. Díky tomu zajišťujeme nejvyšší kvalitu v každé etapě realizace objednávky.

 

Łukasz

Łukasz

Skladník

Dohlíží na to, aby všechny naše materiály byly správně skladované a měly své vlastní místo. Díky tomu zajišťujeme nejvyšší kvalitu v každé etapě realizace objednávky. 

Ada

Ada

Content marketérka 

Nadšenkyně do moderního umění a popkultury. Závislá na rockové muzice, fotbalu a skandinávském kině. Sběratelka rostliknek v květináčích.

Angelika

Angelika

PR specialistka

Absolventka dějin umění a žurnalistiky. Milovnice divadla, malířství a krásných interiérů. Ve volném čase čte knihy. V běžném životě neustále hledá inspirace, které by jí pomohly zkrášlit vlastní realitu všedního dne.

 

Ania

Ania

Copywriter

Má ráda vůni čerstvě posekané trávy a letní západy slunce. Nade všechno miluje kočky, ale nejdůležitější je pro ni rodina. Ve volném čase pije spoustu čaje, dívá se na Přátele a poslouchá rock z osmdesátých let. Zajímá se o reklamu a psychologii.  

Karolina

Karolina

Projektová manažerka 

Obdivuje jak klasickou krásu, tak zároveň také postmoderní výstřelky. Věří, že cestování člověka vzdělává a že design je všude. Příležitostná novinářka, občasná korektorka, vášnivá čtenářka. Dennodenně vede vydavatelské a digitální projekty.

Natalia

Natalia

Copywriter

Polonistka a blogerka. Miluje Bieszczady, Řecko a všelijakou literaturu. Její největší vášní jsou knihy, přestože s nimi denně pracuje. V soukromí zbožňuje "escape rooms" a ovocné čaje. Nesnáší kávu. Interiérovému designu se věnuje od chvíle, kdy musela zařídit celý byt. Od té doby sleduje trendy. 

Michał

Michał

Designér

Právě díky jeho nekonečné kreativitě vznikají neuvěřitelné ilustrace, které můžete nalézt na našich fototapetách, nálepkách či obrazech; fanoušek nových technologií i jednoduchých, grafických řešení. 

 

Paula

Paula

Designérka

Tvorba ilustrací a moderní design jsou její vášní; domnívá se, že aby člověk mohl krásně ozdobit stěny, nepotřebuje ani znalosti ani ohromné finanční prostředky – postačí představivost!

 

Ola

Ola

Customer Care

Právě díky její kompetenci a trpělivosti jsou všechny otázky, obavy i problémy našich klientů vyřešené jak mávnutím kouzelnou hůlkou. V soukromí vášnivá běžkyně a milovnice psů.