Názory

Přidejte svůj názor:
Vaše hodnocení:
vybírala jsem nástěnné obrazy do obývacího pokoje, těžké rozhodování - obrovský výběr, velice kladně hodnotím možnost volby rozměrů a výřezu z motivu, skvělá komunikace i rychlost realizace zakázky i dodání.. díky
Renata Damianidisová
Dobrý den, rád bych se přidal ke kladnému hodnocení. Po všech stránkách jsem spokojený. Objednával jsem dva obrazy-fotografie na plátno. Komunikace perfektní, dodání velmi rychlé (snad do týdne) a obrazy jsou jako kopie fotografií. V úžasné kvalitě a skvělé provedení. Pokud ke mě někdo přijde a uvidí, určitě doporučím myloview.cz
Uvažuji ještě o další objednávce. Mohl by to být skvělý dárek pro mé blízké, za který se nebudu stydět, naopak. DOPORUČUJI.
Daniel Vak
Rychlá komunikace, rychlé dodání a obraz fáze Měsíce je neskutečně nádherný.
Moc děkuji!
Lenka Reichenbachová
Nevím, zda jsem měl zaplacený první nákup, protože moje komunikace v cizím jazyce je špatná.
Nic méně, musím sdělit, že plakát (tapeta na zeď) mě velmi ohromila, jak perfektně je udělaní zpracování tapety v živých barvách, které jsou v nabídce jiné a ve zkutečnosti předčí - všechna očekávání !!!!!
Mnohokrát děkuji za kvalitní provedení a věřím, že ostatní přiměji k dalším nákupům.
Dvě slova na závěr.
Jste Boží !
Ladislav Ležák
Pokud budu v budoucnu hledat další tapety určitě zde
Lucie Leknerová
Spokojenost. Výsledek lepší než jsem očekával..
Tomáš Šolc
Objednávala jsem zde zarámovaný plakát. Byl to nádherný dárek k narozeninám a měl opravdu úspěch. Výborná kvalita, provedení, balení. Profesionální přístup a komunikace se zákazníkem. Rozhodně to nebyla moje poslední objednávka! :)
Monika Dobiašová
Objednala jsem fototapetu pro mamku. Byla nadšená. Nádherné barvy, kvalitní zpracování, bezva materiál. Doprava super a perfektně zabalené. Moc Vám děkuji a všem doporučuji.
Lenka Svatoňová
Výborná spolupráce , perfektně bezpečně zabalená zásilka.
Děkuji !
Eva Slezáčková
Obraz dnes dorazil :-) OBROVSKÁ SPOKOJENOST
Dana Flodrová