Inspirace - Plakáty - Obývací pokoj

Plakát ve skandinávském stylu

Plakát ve skandinávském stylu

Rozměry: 100 x 70 cm
Materiál: Plakát

Motivační plakát, který Vám připomene, co je v životě nejdůležitější

„V životě nejde o to, abychom dostávali a měli: v životě jde o to, abychom dávali a byli” – to je myšlenka, kterou rozhodně stojí za to si opakovat každý den. A víte co? Tento motivační plakát Vám to umožní! Jestliže potřebujete do obývacího pokoje takový plakát, který bude reprezentovat Vaši životní filosofii a který dokáže vyprovokovat Vaše hosty k diskuzi, tak tenhle je k tomu jako stvořený.

K jeho vytvoření byla použita klasická, velmi elegantní typografie se subtilním zdobením, která zajistí, že to je vzor, jenž bude skvěle vypadat jako plakát v salóně či obývacím pokoji, stejně jako i v mnoha jiných, charakterem odlišných, interiérech. Snadno si ho můžeme představit na zdi domácí kanceláře nebo dokonce v kavárně se specifickou atmosférou. Omezená, černobílá koloristika zajistí, že tento plakát ve skandinávském stylu jednoduše zakomponujete do aranžace libovolného interiéru bez ohledu na jeho koloristickou paletu.

Výjimečný, v případě plakátů poměrně zřídka používaný formát – vodorovný, nikoliv svislý, obdélník způsobuje, že je to dekorace přímo stvořená k tomu, aby jí byla ozdobená stěna nad pohovkou (tak jako na inspiraci, kterou jsme pro Vás připravili!), krbem nebo stolem. Abychom zdůraznili minimalistickou krásu, kterou vyzařuje tento plakát ve skandinávském stylu, orámovali jsme ho velmi jednoduchým, černým rámem: nicméně jestli se domníváte, že se do zařízení interiéru, ve kterém chcete plakát pověsit, bude lépe hodit rám v jiné barvě, tak to samozřejmě není žádný problém, protože vždycky můžeme zarámovat naše dekorace podle Vašeho přání! Nadčasový charakter myšlenky vyjádřené na plakátě a zároveň vkusný a neokázalý typ písma (nemluvě už o fantastické kvalitě materiálu a provedení, o kterou jsme se postarali!) způsobují, že jde o ozdobu, která může zdobit stěnu Vašeho bytu nebo firmy po dlouhá léta, přičemž stále bude vypadat stejně dobře a svěže.