-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Plakáty - Předsíň

Plakát trávy ve váze

Plakát trávy ve váze

Číslo fotografie: #239444251
Materiál: Plakát
155,57 CZK
Změnit rozměr

Honba za uklidňujícím šumem

Většina z nás na otázku "co si představíme, když se řekne babí léto" odpoví, že s teplým sluncem a s pavučinkami poletujícími ve vzduchu. Zapomínáme na to, co je slyšet, tedy na jemný šum obilí a trávy, které čekají na sklizení či pokosení – než k tomu dojde, stojí za to se tímto zvukem posledních letních dní nechat opojit, a následně si ho poté přenést domů – pomocí rozkošného plakátu, který dodá krásu interiérům ve stylu boho, rustikálním i… moderním!

Tráva je nerozlučně spjata s aranžací interiérů ve venkovském a přírodním stylu. Snopy obilí nebo větvičky visící z dřevěných trámů jsou toho dokonalým příkladem. Ne vždy si však můžeme dovolit tak doslovné dekorace – v takovém případě stojí za to sáhnout po výjimečném plakátu! Trávy ve váze v poněkud surrealistickém looku dodají nevšední nádech rustikálním aranžacím, a co je nejdůležitější – je rozhodně mnohem snazší udržet čisté je i okolí! Plakát s trávou ve váze překrásně působí ve světlých místnostech – díky němu získávají bílé zdi charakter, zvláště když bude vedle viset ratanové listí a ze stropu bude na vše "dohlížet" proutěné stínidlo lustru. Právě díky tomuto spojení s přírodními barvami a materiály se plakát v tomto stylu dokonale hodí také do stylu boho. Nesměle "vykukující" zpoza tropického tmavozeleného listí nás bude fascinovat, zatímco se budeme houpat na závěsném křesle.

Surrealistický přístup k tématu způsobuje, že je tento plakát dokonalým doplňkem do obývacího pokoje. Nedekoncentruje, a zároveň zvyšuje zvědavost, díky čemuž můžeme s úsměvem přijímat návštěvy a těšit se na povedené diskuse. Ze stejného důvodu stojí za to pověsit ho do kuchyně, zvláště pokud je nám blízký rustikální styl – tráva ve váze bude dobrým doplněním klasické glazury, ale co je nejdůležitější – skvěle bude vypadat vedle dřevěného prkénka nebo vařečky, kterou jsme dříve míchali povidla. Za zimních večerů nám pomůže vyvolat nádherné vzpomínky na konec léta - zvláště když přijde čas na pečení vánočního cukroví.

Naturalistické doplňky ve světlých místnostech způsobují, že se celý interiér stává útulnějším – odpočinek v nich přináší na mysl poslední podzimní výlety za město, díky kterým dobíjíme baterky z posledních slunečních paprsků. Co je důležité? Hodí se do mnoha koloristických palet, protože mají velmi jemné barvy. Nebojme se tedy plakátů tohoto typu v žádné místnosti!