-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Plakáty - Obývací pokoj

Plakát se zlatými nápisy

Plakát se zlatými nápisy

Číslo fotografie: #105571292
Materiál: Plakát
106,71 CZK
Změnit rozměr

Vkusné plakáty do všech prostor

Abychom mohli začít, potřebujeme inspiraci. Nejlépe ve stylu, jaký mají tyto plakáty. Zlatá a bílá, podobně jako ozdoby dodávající motivaci, jsou v módě. A budou v ní dlouho, protože takto klasická spojení barev můžeme využít v mnoha aranžačních stylech. Taková ozdoba obohatí minimalistický interiér a hodí se k exkluzivním dekoracím. Zlatobílý plakát můžeme umístit do ložnice, obývacího pokoje či do kuchyně – jeho barvy vytvoří povedený komplet se zbytkem aranžace, zatímco nápis nám zajistí dobrou náladu. Nástěnné plakáty jsou s chutí využívány k dekoracím domácích kanceláří, kde je potřeba udržet motivaci na vysoké úrovni.

Spojené zlaté a bílé není náhodné. Podobně jako volba mramorového pozadí a ozdobného písma. Díky tomu se z obyčejného plakátu na zeď stává ozdoba v královském stylu. Dodá extravaganci interiérům ve stylu glamour, které vypadají jako apartmá filmových star. Plakát na zeď s nápisem v angličtině se zalíbí těm z Vás, kteří jste fascinováni filmovými klasikami z Hollywoodu. Dokonale se hodí k pověšení v ložnici nad postel v rozměru king size nebo v obývacím pokoji vedle veliké, sametové pohovky. Barva zdi může být libovolná, jen aby nebyla příliš intenzivní – tak charakteristická dekorace nemá ráda konkurenci. K plakátu se nejlépe hodí nábytek klasického střihu, v barvách jako je tmavě modrá, burgundská nebo černá.

Domácí kancelář je místností, kterou stojí za to zařídit podle vlastní koncepce. Hosté, a dokonce i někteří domácí, do ní nemusí mít přístup, a proto uvnitř vládne vlastní invence. Tento nástěnný plakát zajistí, že pracovní prostory budou vkusné a elegantní. Ozdoba s motivačním sdělením nám pomůže koncentrovat se pouze na práci. Plakát se zlatými nápisy je řešením nejen pro toho, kdo pracuje sám. Můžeme ho umístit také do sálu určenému k setkáním s klienty. Atraktivní dekorace vytvoří milou atmosféru, která osloví také návštěvníky. Umístění této dekorace do firemních prostor umožňuje zlepšit pozitivní image společnosti.