-50%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Plakáty - Předsíň

Plakát panorama Paříže

Plakát panorama Paříže

Číslo fotografie: #2146925
Materiál: Plakát
110,72 CZK
Změnit rozměr

Vsaďte na francouzskou eleganci, čili plakáty s Paříží v aranžaci interiérů

Paříž je považována za kotel, v němž se míchají kultury a protiklady. Vysoké mrakodrapy „vyrůstají” vedle malebných cihlových domků táhnoucích se podél dlážděných uliček, které se vinou městem a jimiž se nese vůně pečených kaštanů... A právě takovou méně industriální tvář města Vám chceme dnes představit. Proto jsme vytvořili plakát na zeď ukazující romantickou stranu francouzského hlavního města. Tato grafika Vám představí Eiffelovu věž obklopenou městskými domy původem z 18. století. Připomeneme nám starodávné pohlednice nebo ilustrace z historických knih, ale její forma je mnohem současnější. Upozorní na díla hrdých umělců pařížské bohémy. Je výrazná, barevná – a zároveň úsporná a odměřená... Jedním slovem kontrastní. Dokonale přenese duši města světel a jeho rozzářenou ideu do Vašich prostor.

Popisovaná dekorace se skvěle hodí do moderních aranžací. Ideálně oživí mírně studený, surový vzhled minimalistického interiéru díky své barevné koloristice. Abstraktní nástěnný plakát s „podobiznou” Paříže můžeme pověsit v podstatě kamkoliv – do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, předsíně, domácí pracovny – a dokonce i do koupelny! Stačí tuto ozdobu zabezpečit před škodlivým dopadem vnějších vlivů, jakými jsou například: vlhkost. Co proto musíme udělat? Navzdory očekávání nejsou potřebné žádné speciální procedury. Vhodně vybraný rám a sklo zajistí grafice správnou ochranu na dlouhá léta.

Stojí za to také obrátit pozornost k faktu, že plakát na zeď inspirovaný francouzským hlavním městem se jistě trefí do vkusu nejen dospělým, ale také teenagerům. Zmíněná grafika perfektně vynikne v království mladé dámy, která miluje módu a tyká si se stylem. Ozdobu tohoto typu můžeme výborně kombinovat s dřevěným, běleným nábytkem a dalšími doplňky v subtilních, delikátních barvách.