-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Obrazy - Ložnice

Obraz rozkvetlé květiny

Obraz rozkvetlé květiny

Číslo fotografie: #210117461
Materiál: Obraz na plátně
Rozměry: 30 x 20 cm
395,21 CZK
Změnit rozměr

Květiny, všude květiny!

Nemusíme hledat vědecké důkazy, abychom potvrdili, že květiny jsou výjimečně důležitým elementem aranžace interiérů – stačí se rozhlédnout po různých stylech, abychom viděli, že téměř v každém hrají velmi zásadní roli: od rustikálního, přes provensálský, až po orientální. Jsou přítomny téměř na celém světě, a to znamená, že stojí za to mít je také ve vlastním obývacím pokoji!

Rozkvetlé květiny jsou připomínkou léta, které stimuluje naše smysly, díky kterým si vzpomeneme na přirozenou aromaterapii. Je to také dokonalý doplněk do interiérů, díky němuž získají lehkost, eleganci a… teplo. Obraz s tímto motivem se hodí do každého typu aranžací – zároveň jak do minimalistických, tak i do rustikálních, provensálských i anglických. Květiny milují také různé barvy, a proto nemusíme mít strach z jejich zakomponování do interiéru s ohledem na koloristiku zdí – budou vypadat krásně zároveň jak na bílých či béžových, tak i na intenzivně fialových, tmavě modrých, a dokonce i na černých.

Obrazy s květinami vyniknou jako doplněk v každé místnosti – vobývacím pokojibudouspecifickým oknem, které opticky zvětší prostory. V ložnici mohou úspěšně viset nad záhlavím postele – místnosti propůjčí letní atmosféru, zvláště v případě kdy celou aranžaci doplníme o romantický přehoz a vzdušné plátěné závěsy. Květiny v orientálním stylu zase nabízejí dokonalý způsob zajímavé výzdoby úzké předsíně. Japonskou atmosféru doplní prostý regál, na který je dobré postavit volně visící rostlinu. Můžeme zde vyzkoušet také výrazné a tmavé barvy, jako jsou černá či červená, nebo se rozhodnout pro bílou, díky které bude obraz hrát první housle.

Nehledě na styl, který zvolíme, květiny budou vždy in. Hodí se nejen do dámských, ale také do pánských interiérů – všechno záleží na tom, jaką paletu barev máme k dispozici. Je dobré řídit se zásadou kontrastu, díky čemuž bude nástěnná dekorace přitahovat pozornost. Jiným, stejně zajímavým řešením je volba doplňků v podobné koloristice, díky čemuž budeme moct den co den objevovat nové prvky. Bez ohledu na to, kterýzpůsob je nám bližší, obraz je a vždy bude dobrouvolbou – je totiž pojítkem mezi naší osobností, uměním a přírodou, takže v sobě spojuje všechno, co je nejdůležitější při zařizování domova.