-45%   AKCE

Inspirace - Obrazy - Ložnice

Obraz romantická krajina

Obraz romantická krajina

Číslo fotografie: #181249735
Materiál: Obraz na plátně
Rozměry: 30 x 20 cm
395,21 CZK
Změnit rozměr

Uchovejte si víkend ve dvou na stálo!

O tom, zda bude víkend ve dvou romantický, rozhoduje nejen láska, ale také okolní prostředí – právě to je jednou z ingrediencí, které mají vliv na vzrušení, smysly, a především na vytvoření vzpomínek, které po dlouhé roky zůstanou v naší paměti. Romantická krajina je také vynikající prvek, který můžeme využít při aranžaci domu – tento obraz nám bude připomínat, jak důležitá je láska.

Landschafty už po dlouhá léta nacházejí uznání v aranžaci interiérů. Pohled na rozkvetlá pole nebo na část lesa pokaždé přivolá milé vzpomínky. Občas však stojí za to udělat ještě další krok a místo tradiční rozkošné vyhlídky vsadit na obraz s romantickou krajinou. Nehraje roli, zda to budou hory, jezero, řeka či les – důležité je, aby nám připomínaly milé momenty z našeho života, probouzely v nás lásku a vzpomínky na báječně prožitý víkend ve dvou. Romantické krajinky se skvěle hodí do aranžace ložnice – díky návaznosti na konkrétní chvíle budou stimulovat naše smysly, ale také v nás bude znovu rozpalovat plamen lásky. Obraz tohoto typu se hodí do téměř každého aranžačního stylu. V minimalistickém pokoji bude hrát hlavní roli, zatímco v rustikálním opticky zvětší prostory, protože nabídne iluzi dalšího okna. Také i v mnohem ženštějších interiérech nabídne zajímavé řešení, které ještě více zdůrazní melancholickou atmosféru.

Obraz s romantickou krajinou pověšený v obývacím pokoji dá najevo naši snahu o společnou aranžaci místnosti. Tento motiv totiž spojuje, přivolává společné a důležité vzpomínky. Vhodně vystavený nás také naladí na vyjádření dalších citů. V závislosti na volbě výhledu nabízí obraz s krajinoutakéaranžační základ pro ostatní doplňky. Pokud je motivem jezero plné tajemné mlhy – bude dobré v obývacím pokoji vystavit staré pádlo nebo rytiny s loděmi, které nám budou přinášet na mysl artušovské legendy.

Obrazy s romantickou krajinou v sobě mají kapku intimity, která spojuje dva lidi v pár. Je dobré pověsit je do těch místností, v nichž společně trávíme spoustu času, ale také do předsíně, v níž se něžně loučíme s partnerem před odchodem do práce. Ať se stanou hlavní ozdobou, díky které bude láska trvat navěky!