-45%   AKCE

Inspirace - Nálepky - Předsíň

Nálepka růžové květy

Nálepka růžové květy

Číslo fotografie: #176484111
Materiál: Klasická nálepka
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
599,50 CZK
Změnit rozměr

Darujte mi trochu… léta!

Shabby Chic mají lidé spojen především s jistou přeslazeností, jenže tento styl má v sobě mnohem více elegance – všechno ve skutečnosti záleží na tom, co bude hlavním leitmotivem – nejlepší je vsadit na květiny v podobě delikátních doplňků, které celé aranžaci dodají aristokratické vyznění.

Květiny ve stylu shabby chic plní velmi důležitou roli – právě ony totiž způsobují, že se interiér stane ženštějším, teplejším a že nám bude připomínat horké léto. Evokovat budou vzpomínky na tajemné zahrady, rozkvetlé louky a prázdninová dobrodružství. Tento styl se dokonale do každé místnosti, zvláště díky tomu že můžeme vsadit na jediný akcent, který snadno zakomponujeme k ostatním dekoracím. Pomůže nám v tom nálepka – můžeme ji využít zároveň jak na zdi, tak i na nábytku, který tím proměníme na výjimečné umělecké dílo.

Obývacímu pokoji, ve kterém vládnou béžové, bílé, ale také i hnědé odstíny, dodánálepkas růžovými květy trochu lesku. Tento motiv na jednu stranu dodává neopakovatelnou atmosféru, na druhou je velmi delikátní, téměř až neutrální – dokonale ho můžeme komponovat s různými doplňky, a to i vzorovanými, protože samotný květinový motiv je jasně spojen s přírodou. Můžeme ji umístit na zdi – místo obrazu, ale také ji můžeme použít k rychlé metamorfóze komody. Dokonce i nejobyčejnějšímu nábytku dodánálepka na zajímavosti – promění je v nadčasový a výjimečný doplněk do obývacího pokoje. Podobný zákrok můžeme provést také v ložnici. Toaletka s květinami získá na ženskosti, zvláště pokud na ní budou stát delikátní skleněné nebo dřevěné krabičky na kosmetiku či šperky a bižuterii. Nad ní visící zrcadlo ve zlatém nebo dřevěném rámu se stane pojítkem mezi rustikálním a Shabby Chic stylem – stačí, když na parapety postavíme hliněné květináče a okna zacloníme lněným závěsem.

Nálepkys květinami jsou také dobrou volbou při snaze o redesign koupelny či předsíně.Nejenže je rozjasní a osvěží, ale především jim dodají krásu. Ačkoliv nemáme rekonstrukce a opravy většinou spojeny s ničím příjemným, použijeme-li vhodně zvolené nálepky, můžeme je provést velmi rychle. Květinový vzor navíc způsobí, že aranžačních experimentů budeme chtít stále více a více! Jestli se rozhodneme pro květinový motiv na zeď, mějme na paměti, že nejlépe bude vypadat ve spojení s bílou, béžovou či pudrově růžovou – a i když to nejsou právě pánské barvy, tak dokonce i v bytě mladého muže stojí za to vsadit na romantickou notu!