-45%   AKCE

Inspirace - Nálepky - Předsíň

Nálepka příroda na zdi

Nálepka příroda na zdi

Číslo fotografie: #209485421
Materiál: Klasická nálepka
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
599,50 CZK
Změnit rozměr

Obývací pokoj s oknem do… přírody

Dokonce i ty nejmenší prostory mohou být plné zeleně! Aby se Váš obývací pokoj stal částí vytoužené zahrádky, je dobré k jeho aranžaci použít… nástěnné nálepky. Nezaberou moc místa a když vybereme vhodné exempláře, promění Vaše interiéry na tajuplnou zahradu. Proč je to dobrý nápad? Protože místnostem dodají lesk, uklidňují nás a opticky zvětší místnost!

Jestli toužíte po obývacím pokoji s velkým oknem do zahrady – víme jak na to, dokonce i v případě že bydlíte v nejvyšších patrech paneláku! Nástěnné nálepky s motivem zeleného, exotického listí se mohou stát nádherným oknem do světa. V případě místností, v nichž trávíme více času, tak jako v denních pokojích, je dobré vsadit na velké listy, které budou rámovat zeď seshora i ze stran. Proč? Právě zákrok tohoto typu způsobí, že budou navazovat na klasické okno. Díky tomu nejen že místnost získá nádherný look, ale především se opticky zvětší. Vsaďme na světlé barvy zdí – odstíny bílé, béžové či na blankyt, díky nimž bude vypadat živější a svěžejší, což navíc rozjasní interiér.

Nástěnné dekorace, zvláště pokud mluvíme o vegetaci, zbožňují živé, skutečně květiny. Je dobré je postavit ve velkých květináčích na zem, ale také na komodu – spolu s nálepkou vytváří unikátní kompozice, které se celou dobu budou proměňovat, tak jak se to děje ve skutečné zahradě. Blízkost přírody a její krása budou nejen aranžací, ale všechny v místnosti přenesou do jiného, výjimečného rozměru.

Zeleň dokonale souzní s přírodní barvou dřeva, ačkoliv v případě větších prostor můžeme vyzkoušet také nábytek v tmavě hnědém provedení. Palisandr nebo tmavý dub jsou také barvami přírody, které zdůrazní intenzitu zeleně. Rozhodneme-li se pro nástěnné dekorace tohoto typu, nesmíme zapomenout na doplňky – protože jak všichni vědí, ďábel tkví v detailu. To nejsou jen květiny, ale také koše, stojany na noviny či lampy. Můžeme zde úspěšně navázat na koloniální, ale také na boho či rustikální styl. Každý z nich je nerozlučně spjat s přírodou – a vegetace, také ta ve formě nálepky, je přeci částí matky přírody!