-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Nálepky - Obývací pokoj

Nálepka listy eukalyptu

Nálepka listy eukalyptu

Číslo fotografie: #187069847
Materiál: Klasická nálepka
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
599,50 CZK
Změnit rozměr

Čas na malé změny – nálepka se závanem svěžesti

Zatímco si ne vždy můžeme v zahradě dovolit exotické stromy, tak obývací pokoj je závanu extravagance otevřen – a to dokonce i ten přímo z Austrálie! Větvičkas listy eukalyptu nabízí dokonalý a rychlý způsob metamorfózy každé místnosti - a stačí nám k tomu jednoduchá nálepka.

Vzorované tapety na zdech nejsou pro každého, zvláště pokud si ceníme obrazů, plakátů a drobných dekorací různého druhu, které vypadají lépe na hladkém pozadí. Eklektismus vyžaduje zachování míry, a proto se v takových případech nejvíce hodí nálepka. Nudnou zeď můžeme rychle proměnit v exotické zákoutí, především pokud se rozhodneme pro listí eukalyptu. Tento strom, který nám připomíná Austrálii, nás nadchne nádhernými listy, které zbožňují i medvídci koala. Stojí za to zvolit si je jako leitmotiv na hladkou zeď – přilepené v rohu, "vykukující" nesměle zpoza závěsu, budou vytvářet iluzi neotřelé oranžérie. Eukalyptus nejlépe vypadá na světlých zdech v odstínech bílé či béžové, ačkoliv výjimečný charakter propůjčí také místnostem s výraznými barvami, jakými jsou černá či tmavě modrá.

Listí eukalyptu v podobě nálepky nabízí dobrou možnost proměny skříně v ložnici. Pokud přemýšlíte, jak ji rychle proměnit v unikátní a výjimečný kus nábytku, použijte motiv listí. Stojí za to změnit také otvírání, díky čemuž získá stará jednoduchá skříň nový charakter, který nadchne nejednoho designéra – a Vy se budete cítit jako na exotických prázdninách! Tato prostá operace může proměnit každé zákoutí u Vás doma. Na rozdíl fototapety můžeme nálepkylibovolně vybírat podle sebe a vytvářet z nich vlastní obraz džungle – hned vedlelistí eukalyptutak může po těžkém dni odpočívatmedvídek koala.

Listí eukalyptu dobře vypadá také na obyčejných sloupcích – pokud nějaký takový máte doma, nebojte se změn! Dobré je postavit pod ním proutěný koš, ve kterém budete mít noviny nebo knížky ideální na cestu na druhý konec světa. Tento poněkud koloniální styl je dokonalou inspirací k plánování zajímavých cest. Možná právě přišel čas začít realizovat ty vzdálené sny o surfování na australských plážích?