-45%   AKCE

Inspirace - Nálepky - Obývací pokoj

Nálepka bílé pivoňky

Nálepka bílé pivoňky

Číslo fotografie: #292471715
Materiál: Klasická nálepka
Rozměry: 30 x 30 cm (šířka x výška)
347,68 CZK
Změnit rozměr

Květinová aranžace v kulatém provedení

Květinová nálepka je typ dekorace univerzálního a nadčasového charakteru. Hodí se do mnoha místností, zároveň jak do obývacího pokoje, ložnice, tak i do předsíně. Její další předností je, že se hodí jak do moderní, tak i do tradiční aranžace.

To, co je v našem návrhu výjimečné, je, že květinová nálepka je kulatá. Navazuje tím na tonda, tedy v renesanci populární obrazy právě ve tvaru kola. Díky tomu, že má květinový motiv tuto formu, vzor nepokrývá celý povrch zdi, ale stává se delikátním akcentem. To zajišťuje, že tyto dekorace můžeme využít dokonce i ve velmi malé místnosti. Fialové pivoňky v pastelových tónech zpestří aranžaci, ale nebudou jí dominovat, a právě proto jsou skvělým řešením do ložnice. V závislosti na zařízení pokoje se může kulatá nástěnná dekorace může objevit na záhlavím postele, nad nočním stolkem nebo nad toaletkou. Ale to není jediná možnost. Pivoňky budou krásně vypadat v dívčím pokoji, v obývacím pokoji nad pohovkou, v jídelně nad stolem nebo v předsíni nad komodou, kde se nástěnná nálepka krásnou vizitkou bytu.

Je dobré vědět, že květinové motivy zapletené do kola, můžeme využít také k ozdobení nábytku – nejen zdí. Paleta možností je skutečně široká. Výběrem dvou stejných vzorů, které umístíme po jednom na křídlo dveří skříně, zajímavě osvěžíme obyčejný model. Totéž se týká i otevírací skříňky pod televizor. Ale nábytek s otvíracími dvířky můžeme ozdobit také tak, že jednu kulatou nálepku přeřízneme napůl a obě její části umístíme na střed tak, aby každá z nich byla na jednom křídle. Velmi efektně bude také působit komoda se šuplíky v ložnici, když její čelo ozdobí kulatý vzor s fialovými pivoňkami. V takové situaci je třeba nálepku rozřezat na pruhy o šířce šuplat. Taková dekorace se bude perfektně hodit do romantické, moderní, skandinávské aranžace, ale také do těch zařízených ve stylu eko, boho a glamour.