-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Plakáty - Ložnice

Minimalistický plakát nápis

Minimalistický plakát nápis

Číslo fotografie: #176880993
Materiál: Plakát
159,50 CZK
Změnit rozměr

Diskrétní motivace ve Vašem interiéru

Každý z nás čas od času potřebuje motivaci, zvláště když se na horizontu rýsuje lenivá neděle. Den je dobré začít nejen zdravou snídaní, ale také leit-motivem, který nám umožní realizovat plány – pověsme ho na zeď, plakát s minimalistickým nápisem se obzvlášť dobře hodí do moderních interiérů.

Plakáty nabízejí fantastickou možnost jak projevit náš charakter – zvláště pokud se bavíme o aranžaci interiéru. S jejich pomocí můžeme ukázat hostům to, co je pro nás důležité, co milujeme a jaké jsou naše touhy. Stojí také za to zdůraznit naše motto, díky kterému jsme den co den připraveni fungovat. Minimalistické nápisy je dobré pověsit v okolí postele – díky tomu začneme každé ráno pořádnou dávkou energie a celý svět nám bude otevřen.

Nápisy se hodí také do předsíně – to právě zde přeci vítáme hosty, ale je to také místo, které vidíme jako poslední, když odcházíme z domu, a jako první, na které se díváme po návratu. Motivační heslo nám dodá energii, která je pro běžný život naprosto nezbytná. V závislosti na vybraném mottu může plakát viset v pokoji, v němž cvičíme, díky čemuž se práce na vlastním těle přerodí v holistický přístup také k naší duši. V pracovně, vníž zase pracujemestojí za to zvážit plakát, díky kterému pro nás bude snazší koncentrovat se na povinnosti. Zároveň můžeme ukázat našim obchodním partnerům, které hodnoty jsou pro nás podstatné.

A když už mluvíme o hodnotách... víte, že motto může mít vliv také na rodinné vztahy? Možná v takovém případě stojí za to zamyslet se nad plakátem s minimalistickým nápisem, který pověsíme do jídelny? Hesla vztahující se ke společným obědům či večeřím, k času trávenému v rodinném kruhu, nebo učící mluvit prosím a děkuju, mají velmi pozitivní vliv na zlepšení vztahů – díky nim se k sobě všichni členové rodiny budou chovat s úctou! Minimalistický nápis ve formě plakátu velmi elegantně působí na bílých i černých zdech. Dopřejeme-li mu stříbrný rám, zajistíme si, že kromě přirozeně motivačního charakteru, dodá místnosti také moderní eleganci. Něco pro oči i pro duši – skutečně stojí za to!