-45%   AKCE

Inspirace - Plakáty - Ložnice

Minimalistický plakát lineart

Minimalistický plakát lineart

Číslo fotografie: #243462467
Materiál: Plakát
159,50 CZK
Změnit rozměr

Minimalismus s dámskou duší

Monochromatické, minimalistické interiéry jsou bláznivé! Pořádek, který v nich panuje, způsobuje, že v nich dokonale vypadají odvážné, ale také jednoduché doplňky. Právě ty zajišťují, že místnost získává charakter a přebírá osobnost svého majitele! A co v případě, že tím majitelem je silná, sebevědomá žena? No co – potom je třeba zvážit plakát, díky němuž bude ženskost skutečně zdůrazněna!

Bílé zdi, bílý nábytek, bílé textilie – v takových místnostech se můžeme cítit jak na obláčku! V ložnici, která je zařízena v takovémto monochromatickém stylu, hrají důležitou roli doplňky – právě ty budou v centru pozornosti a mohou narušit zmíněný klid, nebo pořádně zvýraznit celý interiér! Dobrým aranžačním řešením jsou plakáty – je však třeba mít na paměti, že by neměly příliš výrazné, ale delikátnost a minimalismus, jaký představují, by měl v ideálním případě zaujmout hosty a ukázat charakter majitele.

Takový je také moderní kubismus, který ve svých tvarech navazuje na Picassa, ale zároveň díky úspornosti formy nepůsobí vtíravě. Dámský portrét namalovaný jedním tahem pera ukazuje její sílu, krásu a sebevědomí! Proto je to také dokonalý plakát, který můžeme zavěsit nad postel. Plakáty tohoto typu plakáty budou dokonale působit rovněž v minimalistických koupelnách. Je dobré k němu připojit také muže, díky čemuž vytvoaří takový pár výjimečné a moderní soukromé prostory, které ale zároveň budou velmi útulné. Ideálně tak podporují trend Body positivity, protože rozvíjejí víru v sebe sama, a navíc ukazují krásu, která se skrývá v lidských tvarech.

Prostá forma plakátů v bílé a černé se hodí také do místností v loftovém stylu – na jednu stranu nenaruší atmosféru interiéru, na druhou jsou velmi zajímavé a budou přitahovat pozornost. Na chaotické a jednoduché čáry se můžeme dívat do nekonečna a představovat si při tom plynulé pohyby umělce. Minimalistické nástěnné dekorace nabízejí také elegantní možnost zařízení dámských kadeřnictví či kosmetických salonů. Jejich modernita zve k nahlédnutí dovnitř a zároveň zdůrazňuje estetickou citlivost majitelů. Tvoří propojený obraz místa, u něhož zdůrazňuje jeho roli v budování kultury – protože copak místo, kde dbáme o své tělo, není také místem, v němž by umění a kultura měly hrát důležitou roli?