-50%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Plakáty - Obývací pokoj

Minimalistický plakát boho

Minimalistický plakát boho

Číslo fotografie: #235863131
Materiál: Plakát
145,00 CZK
Změnit rozměr

Přírodní minimalismus

Naturalismus máme spojený hlavně se stylem boho – právě zde hrají první housle přírodní látky, všude je plno stromů, zeleně, konopných provazů a indiánských symbolů. Jedním z nich může být také delikátní, minimalistický plakát, který nejenže zkrášlí celou stylizaci, ale především jí propůjčí charakter!

Styl boho je specifickým spojením přírody a minimalismu – ačkoliv se zde hodně odehrává, všechno je v propojené koloristice a hlavními dekoracemi je drhání, které může zároveň působit jako rozkošný květník. Protože v tomto stylu má vegetace obrovský význam! Abychom ještě výrazněji navázali na americké kořeny, je dobré doma vsadit na delikátní akcenty, ke kterým se počítají plakáty. Minimalistický plakát boho je úsporný v barvách – odstíny béžové, červené a černé či hnědé jsou komponovány tak, aby připomínaly indiánské symboly známé ze zaniklých aztéckých měst. Dokonale působí v případě, že "vykukují" zpoza visících tropických květin, mezi kterými visí provázkové závěsné křeslo.

Přemýšleli jste někdy, proč je ve stylu boho všude tolik provazů a lan? Obyvatelé džungle si tímto způsobem zajišťovali ochranu před nebezpečnými tvory pohybujícími se po zemi – spánek ve výšce zajišťoval pocit bezpečí a klidné sny! Ačkoliv v našich domech už zajišťujeme bezpečí snáze, tak přírodní provazy a lana působí výjimečně dobře zároveň jak v obývacím pokoji, tak i v ložnici. Přírodní, zemité barvy potom zajistí, že bude interiér splývat s krajinou, takže se budeme cítit, jako bychom v létě odpočívali na terase. Nezapomínejme na množství polštářků, do kterých se budeme moct kdykoliv ponořit, dopřát si po obědě "šlofíčka" a odplynout do odpoledních snů. Dekorace ve formě plakátů nás přenesou na druhý konec světa!

Ptáte se, jestli stojí za to, abyste do svého interiéru vpustili styl boho? Odpověď je jednoduchá: ano! Je to styl zároveň jak pro milovníky přírody, tak i minimalismu. V takové aranžaci budeme neustále cítit pozitivní atmosféru, snáze se nám bude odpočívat, a především – nic nebude rušit naši pozornost. No, snad až na elegantní minimalistický plakát, díky kterému bude výlet do amazonské džungle na dosah ruky!