-50%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Mapa světa nástěnné malby

Mapa světa nástěnné malby

Číslo fotografie: #1795674
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 80 x 40 cm (šířka x výška)
275,00 CZK
Změnit rozměr

Věnujte si svět na dosah ruky

Dnes je světa mnohem menší než býval kdysi. Díky možnostem svobodného a jednoduchého cestování vlaky, loďmi a letadly, i díky přístupu k GPS, který má každý v telefonu, se můžeme vydat i na nejodlehlejší místa zeměkoule jen tak – bez nejmenších problémů. Přesto však existuje způsob, jak můžeme dosáhnout toho, že nám svět bude ještě blíž – každý nás bude inspirovat a lákat ke zorganizovaní další výpravy. Nástěnné fototapety se zobrazením kontinentů jsou skvělou volbou pro vyzdobení elegantního obývacího pokoje. Zvykli jsme si na květinové motivy, malebné krajinky nebo geometrické vzory v aranžaci, zatímco geografický vzor je skutečným překvapením! Stane se originálním akcentem, který promění dosavadní interiér.

V jaké aranžaci taková dekorace vynikne a komu se bude líbit? Barevná mapa světa rozhodně nabízí dokonalý způsob, jak můžeme oživit naše prostory a dodat jim dynamiku. Barevné kontinenty na zdi můžeme doplnit různými prvky v místnosti – nábytkem, látkami nebo nějakými drobnůstkami – jen by měly být v odstínech, které budou s mapou korespondovat, díky čemuž vytvoříme velmi efektní celek. Je to řešení zároveň jak do moderní a minimalistické, tak i do elegantní aranžace. Zalíbí se nejen milovníkům geografie, ale také fanouškům dalekých výprav. Při dekorování interiéru se můžeme nechat inspirovat různými trendy, ale skvělou volbou je koncentrace na naše vlastní zájmy. Jestli milujeme cestování, mapa světa na zdi nás nikdy nezačne nudit, a stane se nám dokonalou motivací pro plánování dalších cest.

Fototapety na zeď s barevnými kontinenty se všan nehodí jen do obývacího pokoje světoběžníka. Můžeme je umístit také v pokoji dítěte nebo teenagera. Zde splní dvojí roli. Zaprvé ozdobí místnost barevnými prvky, díky čemuž bude aranžace optimističtější. A zadruhé se projeví jako vynikající didaktická pomůcka. Světadíly rozdělené na státy zajistí, že si naše dítě mnohem snáze zapamatuje názvy dokonce i exotických zemí – a k nim i jejich polohu. Dekorace interiéru může být tedy nejen efektní, ale také praktická!