-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Fototapeta romantické květiny

Fototapeta romantické květiny

Číslo fotografie: #153589760
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
427,50 CZK
Změnit rozměr

Fototapeta na zeď s květinami – krása, subtilnost a nadčasová elegance

Flora v sobě skrývá ohromný potenciál. To je pravda známá už po staletí. Vdechování vůně květin, dotýkání jejich plátků zlepšuje náladu a náš psychický stav, uvolňuje napětí a zbavuje nás stresu. Minimalizuje pocit strachu, únavy a nejistoty. Pomáhá nám navrátit vnitřní rovnováhu.

Obdivování rostlin dále přináší celou řadu rozmanitých výhod. Zmíněné „profity” budou ještě větší, když například umístíme na stěnu v pokoji fototapetu s květinovými prvky. Taková dekorace vnese do interiéru teplou, útulnou atmosféru, která zlepší podmínky pro odpočinek a relaxaci se po těžkém dni plném pracovních povinností. Stane se nádherným „pozadím” pro nábytek a doplňky v klasickém, rustikálním, anglickém či provensálském duchu, stejně jako ve stylu shabby chic. Báječně vynikne ve společnosti proutěných košů, dřevěných bělených komod a skříněk, ludvíkovských křesel na zahnutých nožičkách nebo postelí s vyřezávaným záhlavím. Zapomínat bychom neměli ani textilie, jakými jsou například: deky, polštáře, závěsy, záclonky, ubrusy atp. Na nich by se také měl objevit subtilní květinový vzorek, který se svou koloristikou bude blížit tomu na nástěnné fototapetě. Díky tomu vytvoří celá aranžace propojený, harmonický celek. Vyhnout se musíme zbytečnému přehánění.

Dekorace s floristickým motivem nabízí spoustu aranžačních možností. Nevíte, co si vybrat? Speciálně pro ty nerozhodné jsme připravili ještě jednu zajímavou variantu. Konkrétně eklekticismus. Zmíněný styl v sobě spojuje různé vlivy, proudy a tradice. Zdá se jako vysněné řešení pro ty, kdo milují květiny, ale nechtějí se omezovat pouze jedním jediným trendem. Rychle se nudí a rádi se pohybují za hranicemi ustálených schémat. Nebojí se designérských experimentů. Neděsí je odvážné spojení vzorů a barev. Květinová fototapeta v moderním, minimalistickém obývacím pokoji nebo surové industriální ložnici? A proč ne? Doma si přeci můžete dopřát, cokoliv chcete!