-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Fototapeta ráno v lese

Fototapeta ráno v lese

Číslo fotografie: #153589810
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
427,50 CZK
Změnit rozměr

Vaše vlastní oáza klidu - lesní zákoutí ráno

Bez ohledu na to, jaká estetika je nám blízká, při dekorování bytu chceme vytvořit místo, ve kterém se budeme cítit komfortně a příjemně. Někteří z nás vsadí na minimalistickou aranžaci, která nám zajistí pocit svobody, jiní se rozhodnou pro eko styl, který je útulný a dává nám šanci, abychom se postarali o životní prostředí. Mohou mezi námi být rozdíly, ale jestli nám záleží na tom, aby se obyčejný byt proměnil ve skutečnou oázu klidu, řešení je pouze jedno. Takový efekt nám zaručí fototapety na zeď s dech beroucím výhledem.

Představme si, že se po těžkém dni posadíme v obývacím pokoji, a před našima očima se rozprostře idylická vize lesa zalitého prameny ranního slunce. Máme-li takovou krajinu na dosah ruky, není důležité, jaké počasí vládne za okny – jestli prší nebo sněží. Zde, v našem domácím zátiší, panuje totiž přímo magická atmosféra, ve které se zastavil čas – a my si tak můžeme ničím nerušenou chvilku pohody. Co myslíte, stojí za to provést metamorfózu interiéru, abyste si mohli denně užívat takový výhled?

Není žádnou novinkou, že trávení času v přírodě má pozitivní vliv na naše zdraví, sebevědomí a dobrou náladu. Vědci ale zjistili, že už samotné pozorování fotografie, která zobrazuje malebnou krajinu, má na nás velmi dobrý vliv. Fototapety na zeď s lesní krajinkou nabízejí tedy víc, než jen vyzkoušený recept na útulnou aranžaci. Je to také dokonalý způsob, jak si můžeme dopřát skvělou náladu bez ohledu na okolnosti. A to stále není vše. Lesní obraz nám umožní také vytvořit naši vlastní verzi velmi populárního trendu, jakým je styl urban jungle. Nemusíme sáhnout po exotických inspiracích. Využijme naši rodnou krajinu, kterou můžeme lépe přizpůsobit svému bytu. Abychom takovou stylizaci doplnili, pořiďme si do obývacího pokoje rostlinky v květináčích – kapradí, fíkusy nebo monstery – díky kterým zeleň z fototapety pronikne do pokoje.