-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

 Fototapeta nebe hombre

Fototapeta nebe hombre

Číslo fotografie: #28172379
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
542,93 CZK
Změnit rozměr

Kromě blankytného nebe už nic víc dnes nepotřebuju…

Blankyt je nádherná barva – využitý v místnostech jim propůjčuje svěžest, lehkost, zvyšuje optimismus, a tak není nic divného na tom, že ho zbožňují ve středomořských zemích. Přeneseme-li ho do našich domovů, úspěšně nám bude připomínat povedené prázdniny na řeckých ostrovech! Stačí vhodně zvolená fototapeta, abychom interiérům propůjčili výjimečný charakter.

Možností využití blankytné barvy v aranžacích jsou tisíce – je to odstín, který můžeme dokonale zakomponovat do místností s nábytkem různého typu, protože podobně jako nebe je skvělým pozadím pro rostliny a drobné dekorační předměty každého druhu. A právě motiv nebe je dobré umístit na zeď – zvláště v podobě nádherné fototapety. Zvolíme-li tóninu hombre, bude nám připomínat obrovské malířské plátno díky delikátním a pastelovým barvám. A když před ni postavíme doplňky, které budou působit jako umělecká díla – na jemné komodě stojící sošky nebo květiny – dokonale se přeneseme do středomořského světa a letní atmosféra na nás bude dýchat ze všech stran.

Nebe v tónině hombre delikátně zvětší prostory, a to díky svým přirozeným barvám. Trumfem zde také nepochybně bude i svěžest a světlost, které místnostem propůjčí, protože bude připomínat prosluněné jarní či letní dny. Díky tomu se taková fototapeta ideálně hodí do obývacího pokoje, ale především do ložnice, kde nám bude pomáhat si odpočinout. Na takovém pozadí dobře působí také fotografie, obrazy či zrcadla, které nám zajistí, že celý pokoj získá poněkud aristokratický look.

Nebe hombre nabízí také dokonalý způsob aranžace dětského pokoje. Pastelové barvy neunavují zrak, ale zároveň také neruší pozornost, což je dobré při učení a napomáhá správnému rozvoji dítěte. Pro nejmladší členy rodiny je to rovněž dobré pozadí pro jiné obrázky, které jim pomohou poznat svět – medvídky držící nafukovací balóny nebo lesní zvířátka, která se vyhřívají na jarním slunci. Starší děti naopak ocení ten nevšední styl, který mohou bez problémů přizpůsobit svým představám – kluci mohou vyzdobit svou ložnici letadly, holky zase barevnými květy.

Delikátní odstíny blankytu ve spojení s bílou vnesou pozitivní auru také do jídelny. Fototapeta s takovým motivem dobře vypadá na zdi, u které stojí stůl – nejen že budeme mít pocit, že obědváme pod širým nebem, ale především ve velmi pozitivní,téměř prázdninovéatmosféře. Pokud ještě nejste přesvědčeni o tomto nápadu, připomeňte si nějaký jarní piknik. Nebyl tehdy pohled na nebe výjimečně krásný?