-45%   AKCE

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Fototapeta listí vintage

Fototapeta listí vintage

Číslo fotografie: #148877231
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
618,36 CZK
Změnit rozměr

Elegance ve stylu vintage

Ačkoliv se starší pokolení dívá na design poválečné střední Evropy poněkud chladně, je třeba přiznat, že tento jednoduchý styl má v sobě jistou klasu, eleganci, která nikdy nevyjde z módy – podobně jako fototapety, které zvýrazňují jeho krásu, zvláště potom v delikátních květinových vzorech spojujících v sobě pastelové barvy s luxusním zlatem.

Vintage je klasika 60., 70. a 80. let, která se právě vrací! A to ne ledabyle, ale v nádherných vzorech, které se dokonale hodí do minimalistických, ale zároveň i do velmi elegantních interiérů. Výjimečnýnábytek skvěle působí na vzorovaných stěnách, a proto je důležité zvolit vhodnou fototapetu. Pastelové listí s kapkou zlata dá místnostem punc skutečné úrovně – známé nejen z babiččina obývacího pokoje, ale především ze zářivých hollywoodských interiérů.

Design poválečného světa charakterizují především prosté formy nábytku – navzdory tomu, že na nich nebyly řezby ani jiné doplňky, měly v sobě jak stoly, lavice, pohovky i křesla spoustu lehkosti, která skvěle působí na bohatě vzorovaných zdech. Třeba však mít na paměti, že při vytváření výjimečného interiéru má svůj význam také správná míra, a proto je dobré při výběru dekorací na zeďvsadit na vyzkoušenéa elegantní motivy fototapety. A nezapomínejme rovněž na to, že vintage je historie – rozhodneme-li se pro tento motiv v aranžaci vlastního domu, snažme se, jak nejvíce je to možné, využít rodinné sklepy a půdy, díky čemuž ještě zdůrazníme vlastní totožnost.

Listí vintage je dobrá volba, nebo dokonce ideální pokud mluvíme o nástěnných dekoracích. Pastelové barvy s delikátním zlatým vzorem způsobí, že zároveň jak komody, tak i kredence, či lavice předvedou svou skutečnou krásu. Je to také dokonalé pozadí pro populární čalouněná křesla, stejně jako i pro bohaté knihovničky a květníky, které nám připomenou prázdniny trávené u babičky. Fototapeta vintage rovněž nabízí možnost, jak rychle a elegantně proměnit pokoj pro hosty nebo předsíň. Díky výjimečné koloristice se sem hodí tmavý dýhovaný nábytek, stejně jako v moderním eklektickém stylu obnovené staré kousky. Rostlinný vzor ocení každý milovník nejen dávných dob, ale také ti z nás, kteří si vážíme vkusně zařízených míst.