-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Fototapety - Ložnice

Fototapeta listí palmy

Fototapeta listí palmy

Číslo fotografie: #114543984
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
347,14 CZK
Změnit rozměr

Tropický ráj v domácím zátiší

Palmy jsou velmi různorodou rodinou rostlin, do níž se řadí několik tisíc druhů. Nejznámější palmy jsou kokosové, olejové a datlovníky. Listy palem jsou obvykle výrazně velké. V závislosti na druhu mají různé tvary – někdy vypadají jako chocholka, jindy jako lidská ruka nebo vějíř. Jednotlivé lístky mohou být podlouhlé nebo oblé. Na této fototapetě jsou představeny různé typy palmového listí, díky čemuž je tato ozdoba tak originální. Pestrá koloristika, která zahrnuje odstíny zelené a několik modrých tónů, usnadňuje výběr vhodného nábytku a dekorací. Palmové listy jsou velké a jejich barvy světlé – taková ozdoba se dokonale hodí do menších interiérů, které potřebují opticky zvětšit.

Fototapeta s palmami bude skvěle vypadat v bytech těch z nás, kteří se rádi obklopujeme zelení. Když rostlinky v květináčích nestačí, je třeba dodat prostorám více barvy. Po takovém řešení sahají především lidé, kteří bydlí v džungli starých šedivých paneláků. Díky této fototapetě ucítíte výrazný rozdíl ve svém okolí, dokonce i kdybyste žili v samotném centru městské divočiny. Palmové listy jsou půvabným, univerzálním motivem, který se hodí jako ozdoba zdi v aranžaci v retro nebo minimalistickém stylu. Tento výrazný motiv umísťujeme pouze na jednu zeď. Zbylé můžeme vymalovat – je dobré vybrat si vhodnou barvu, například bílou či pastelovou zelenou.

Ozdoba s motivem palmových listů působí skvěle v místnostech konkrétního určení. Zelená barva uvolňuje, takže se fototapeta dokonale hodí do ložnice, v které nám zajistí barevné sny. Doporučujeme ji umístit v domácí pracovně či kanceláři. Sledování zeleně redukuje napětí v očích – na mysli nám tak vytanou samé příjemné věci. Fototapeta s palmami způsobí, že odpočinek bude mnohem efektivnější. Stojí za to věnovat takový dárek sám sobě nebo svým zaměstnancům.