-50%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Fototapety - Ložnice

Fototapeta listí a palmy

Fototapeta listí a palmy

Číslo fotografie: #255379129
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
516,43 CZK
Změnit rozměr

Městská džungle – aranžace, která Vás přenese na druhý konec světa!

V době otevřených hranic azajímavých cestovatelských nápadů, je dobré si kousek exotických prázdnin nainstalovat také ve vlastním domě – nápomocná při tom bude vhodně použitá fototapeta, která nás může přenést nejen do amazonské džungle, ale také v libovolné jiné místo na světě!

Tmavě zelené listí a palmy nabízejí dobrý způsob, jak v domě vytvořit exotický koutek. Pokud milujeme květiny, ale nemáme místo na poličky a květníky, pak vhodná fototapeta stojí za investici! Umístíme-li ji nad postelí, umožní nám odplout do výjimečné říše snů – třeba jako noc na hamace pod amazonskými hvězdami? Ale zároveň i majitelé ohromného množství květin mohou díky využití exotického motivu fototapety vytvořit výjimečnou aranžaci u sebe doma. Jak?

Fototapeta s listím a palmami je ideální pozadí pro květníky – a to jak těch závěsných, tak i volně stojících. Díky použití tohoto motivu máme šanci vytvořit iluzi skutečné džungle. Veliké listy skutečných květin způsobí, že celek získá trojrozměrné vyznění, zatímco křeslo bude zvát k netypickému odpočinku v městské džungli! Kompozice tohoto typu má ráda doplňky ve stylu boho. Konopná lana, lapače snů, ale také přírodní dřevo a keramické květináče způsobí, že nejen v přeneseném, ale i v doslovném smyslu slova budeme velmi blízko matky přírody. V takovém případě je dobré dbát také na vhodnou koloristiku – zeleň dobře působí společně s bílou a s odstíny béžové, proto by v těchto barvách měly být polštáře a přehoz, díky nimž budou ložnice či obývací pokoj ještě útulnější.

Exotika v tomto provedení se hodí nejen do pokojů, v nichž odpočíváme, či do ložnice, ale také do kuchyně a koupelny. V prvním případě fototapeta vespojení s krémovými skříňkamiaobklady způsobí, že kuchyně získátrochu barev, ale i nadále budou celé prostory ve světlých a svěžíchbarvách, což bude přát kreativitě při přípravě rodinných obědů a večeří. Koupelna ve stylu boho nám zase umožní prázdninovou relaxaci – tak potřebnou po dlouhém dni v práci. Nebojme se spojit motiv listí s tmavou, lahvově zelenou obkladů, váz či nádobek na kosmetiku – skvěle se budou navzájem doplňovat, díky čemuž můžeme být dokonce i za dlouhých zimních večerů myšlenkami v amazonské džungli.