-45%   AKCE

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Fototapeta les v mlze

Fototapeta les v mlze

Číslo fotografie: #101537848
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
542,93 CZK
Změnit rozměr

Obývací pokoj na štítu hor

Romantický víkend v domku na štítu hor vyvolá u mnoha lidí živý zájem. Není to nic neobvyklého, protože blízký kontakt s přírodou spojený s nádherným výhledem nabízí víc než jen romantiku – jde o vytváření nejkrásnějších vzpomínek, ke kterým se budeme vracet až do konce života! A můžeme je také přenést do svého obývacího pokoje? Navíc delikátně a nevtíravě?

Výhled na štíty hor porostlé lesem je skutečně výjimečný. Jeho využití v domě ve formě fototapety nejen že bude přivolávat nádherné vzpomínky, ale především báječně opticky zvětší místnost. Je dobré ho využít na celé zdi – díky tomu budeme mít pocit, že je to další, veliké okno – a samotný les a horské štíty budou na dosah ruky!

Takový druh fototapety nejlépe vynikne ve skandinávském stylu. Hodí se k němu světlý a jednoduchý nábytek i doplňky – zvláště pak bílé, šedivé a béžové. Důležitá je také faktura textilií, které využijeme, abychom interiéru dodali individuální charakter. Len, silná vlákna bavlny a vše, co miluje příroda – samozřejmě včetně lesa - u nás doma! Aby les vypadal přirozeně, je důležité také osvětlení. Nemělo by být vtíravé, ale pouze jemné – bodové. Stojí za to vsadit na jednoduchou lampičku, která nebude přitahovat pozornost, nejlépe dřevěnou, díky které dosáhneme efektu delikátního slunečního světla ve dne, zatímco v noci – měsíčního.

Využití motivu lesa v aranžaci interiérů je velmi efektní – díky tomu nejen že delikátně opticky zvětšíme místnost a budeme blíže přírodě, ale získáme také překrásnou a otevřenou kompozici, která celému interiéru propůjčí prázdninovou a romantickou atmosféru. Takový charakter je potřeba zvláště ve městech, kde lesní procházka není tak jednoduchá. Díky nástěnné dekoraci můžeme každý den trávit večery obklopeni velkými stromy, a to nám pomůže odpočívat a především to budeme mít pozitivní vliv na naši psychiku. Použití fototapety je banálně jednoduché, a proto není důvod nad tím dlouho přemýšlet! Je čas na metamorfózu pro tělo i pro duši!