-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Fototapeta květinový vzor

Fototapeta květinový vzor

Číslo fotografie: #114534542
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
347,14 CZK
Změnit rozměr

Z lásky k jemnosti... Fototapeta ideálně spárovaná s Vaším interiérem

Subtilní fototapeta s floristickým motivem připomínajícím dávné rytiny zatrakivní interiér ve stylu vintage, avšak není to jediné určení této dekorace. Krémové pozadí a béžový vzor se přizpůsobí paletám barev různých aranžací a stylů počínaje industriálním. Tradičně je charakteristický syrovostí (neomítnuté zdi, přírodní materiály) a malý množstvím doplňků. To způsobuje, že je vytvářena spousta komerčních aranžací v tomto stylu. Současní projektanti interiérů se nebojí spojovat prvky, které jsou typické pro různé stylistiky, protože jejich cílem je vytvoření co nejpohodlnějšího prostoru. I Vy můžete jít v jejich stopách a propojit floristické nástěnné fototapety s industriálním nábytkem a doplňky. Grafická ozdoba s květinami zrovnováží efekt. Jiné styly, do kterých se hodí nabízená fototapeta, jsou:

  • boho scandi chic,

  • shabby chic,

  • romantický styl,

  • minimalistický styl v některých provedeních.

Komplikovaný, ale zároveň s ohledem na barvy stejnorodý vzor způsobuje, že lepším řešením bude umístit takovou ozdobu na zeď v trochu větším pokoji. Tlumené barvy zajistí, že bude tato dekorace působit uklidňujícím dojmem. Zároveň může probouzet kreativní myšlení. Grafika s divokou růží je spojována s tradičním šrafovaným a pečlivě vytvořeným obrázkem tajemného kreslíře. Rozevřené okvětní plátky, bohatství tvarů, jemnost linií a koloristika fototapety na zeď – to jsou prvky, které spoluutváří mírně sentimentální a melancholický charakter této ozdoby.

Nástěnné fototapety s floristickým vzorem můžeme umístit do ložnice, obývacího pokoje, ale i do domácí kanceláře nebo do čtenářského kouta. Tuto ozdobu zvýrazníte pomocí štukatérie. Pokud chcete, aby interiér vypadal elegantně, kombinujte tuto nástěnnou dekoraci s obložením. Fototapeta v pokoji může být doplněna pomocí takových prvků jako: sušené květiny ve skleněných koulích, visících květináčích, zlaté mřížky, které nahrazují korkové tabulky, nebo geometrický pozlacený lustr.