-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Fototapety

Fototapeta jarní květiny

Fototapeta jarní květiny

Číslo fotografie: #98427595
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
542,93 CZK
Změnit rozměr

Tajemná zahrada ve Vaší kuchyni

Kromě toho, že by kuchyně měla být praktická, měli bychom se snažit také o to, aby byla výjimečně krásná – a taková je tehdy, když se v ní cítíme jako v pohádce v tajemné zahradě! Jak ji pozvat k sobě domů, abychom se z ní mohli radovat po celý rok?

Na jaře netrpělivě čekáme na květiny, které nám dokazují nejen to, že život se vrací, ale především nás vždy nadchnou svými vůněmi, přesně jako výjimečné pivoňky. Spolu s růžemi jsou považovány za jedny z nejkrásnějších rostlin, a tak není nic divného, že jsou tak často vybírány jako svatební kytice – připomínají také výjimečnou tajemnou zahradu, která nás zve na zajímavou výpravu po dílech matky přírody. Fototapeta se vzorem jarních květin nám může toto období, které je krásné nejen v přírodě, připomínat jak v ložnici, tak především v kuchyni – propůjčí jí výjimečný, rustikální charakter.

Fototapeta místo zástěry nabízí dokonalý způsob, jak se rychle a zároveň neotřele postavit k aranžaci. Vzor s jarními květinami se perfektně doplňuje s přírodním dřevem a také s béžovými či šedými skříňkami. Místnost v takovém stylu potřebuje vhodné doplňky – kuchyně ve starém stylu dřevěná prkýnka a vařečky, které nemusí nutně ležet v šuplících, ale můžou kromě užitkové funkce plnit také roli dekorace. Můžeme je postavit v krásném džbánku nebo bandasce na mléko. Vůně čerstvě pražené kávy nebo upečeného chleba nám v takové kuchyni bude připomínat dny strávené na venkově, a proto je tento nápad s květinovým motivem realizovatelný také v jídelně. Dřevěný stůl, na kterém bude stát váza s květinami nás dokonce i ve městě bude upozorňovat na blízkost přírody a pomůže nám vytvářet výjimečné vzpomínky.

Tajemná zahrada plná jarních květin také nabízí možnost, jak zařídit předsíň nebo ložnici – zvláště pokud je nám blízká Matka Příroda. Rozhodneme-li se pro tento typ vzoru fototapety, mějme na paměti, že je nerad zastíněný, a proto nejkrásnější kompozice vytváří se světlými doplňky. Lomená bílá a béžová nabízejí dokonalé pozadí – takové by měly být také lněné závěsy, které navíc interiérům dodají teplo a svěžest. Květinová aranžace se trefí do vkusu nejen dámám – vždyť přeci i pánové také milují jaro!