-45%   AKCE  Zbývají pouze:  

Inspirace - Fototapety - Obývací pokoj

Fototapeta horský les v mlze

Fototapeta horský les v mlze

Číslo fotografie: #128699573
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 100 x 100 cm (šířka x výška)
462,00 CZK
Změnit rozměr

Tajemný dům v horách – kdy a kde se Vám zachce

Domek v horách, obklopený lesem zahaleným kouzelnou mlhou zní jako spoiler k romantickému nebo fantastickému filmu – stojí za to vnést tuto výjimečnou atmosféru také do aranžace interiérů, což je možné díky využití fototapety, která nás rychle a bez problémů přenese do krajiny kouzel!

Touha po domku na štítu hor, z jehož oken máme nádherný výhled na staré stromy nemusí být pouze vzdálenou fantazií. Vhodně zvolená fototapeta nejenže oživí naše místnosti, ale především nám umožní vydat se na místo, které si sami vybereme. Horský les v mlze je dokonalá varianta pro ty z nás, kteří máme k dispozici dvoupodlažní byt či dům. Fototapeta s takovým vzorem skvěle působí na zdi, u které jsme umístili schody vedoucí do patra. Nejenže opticky zvětší místnost, ale především vytvoří iluzi proskleného domu, setře hranice mezi domem a přírodou kolem.

Přírodní fototapeta je také dobrou volbou v malých prostorách, ve kterých má každý centimetr význam. Vhodně zvolený vzor způsobí, že se budeme mít chuť na chvilku zastavit s hrnkem kávy v rukou a kochat se kouzelným pohledem, který ještě zvýrazní tajemná mlha. Horské lesy, díky nepravidelnému rozmístění stromů, tuto iluzi prohlubují. Na pozadí stromů dobře vypadá také nábytek – zvláště potom sedací souprava s křesly. Pokud chceme vytvořit výjimečnou a originální aranžaci, pak na zeď, na níž je fototapeta, pověsme na římsu závěsy – dojem dodatečného okna s výhledem do přírody zajištěn!

Fototapeta s horským lesem, který zahaluje mlha, je řešení, které také vnese výjimečnou atmosféru do ložnice. Doporučujeme ji využít především na zdi naproti postele. Samotná ložnice se bude zdát mnohem větší, ale nejdůležitější je, že se budeme probouzet na místě, které nám bude připomínat horské SPA. V případě tohoto aranžačního řešení je dobré postarat se také o vhodné doplňky – neschovávejme je za těžký nábytek, vsaďme na jednoduchost a přírodu, minimalistický skandinávský styl. Na konec kapka aromaterapie – vonné svíce kromě závanu romantiky také stimulují smysly. A není to právě to, co se děje během víkendu tráveného v horském domku? Realizujme své touhy – bez ohledu na místo a dobu!