-55%   AKCE  Zbývají pouze:  
Skrýt
O nás
Objednávky
Naše materiály

Inspirace - Fototapety - Ložnice

Fototapeta bílá orchidej

Fototapeta bílá orchidej

Číslo fotografie: #68439832
Materiál: Vinylová fototapeta
Rozměry: 40 x 40 cm (šířka x výška)
204,43 CZK
Změnit rozměr

Rostlina s mýtickými kořeny, tedy fototapeta s bílou orchidejí

Odedávna byly rostliny z čeledi vstavačovitých (orchidaceae) ceněné nejen kvůli své exotické, dechberoucí kráse. Lidé věřili, že orchideje mají kouzelnou moc, díky čemuž byly už ve starověku užívané jako jedno z nejpopulárnějších afrodiziak. Satyrion, tak se orchidejím říkávalo, sloužil k přípravě nápojů a koření určených jak pro soukromé, tak i státní použití – během svátků a církevních obřadů. Bez ohledu na to, zda věříme v kouzelnou moc orchidejí, nebo ne, fototapeta bílá orchidej je naprosto skvělou dekorací pro každou ložnici.

Fototapeta orchidej je výbornou možností jak aranžovat ložnici. Jestliže jste milovníkem minimalisticky zařízených interiérů a tlumených barev, nemilujete zbytečné doplňky a sázíte na jeden dominantní dekorační prvek, tak právě fototapeta do ložnice s krémovou orchidejí na pozadí bujných listí je tou nejlepší volbou. Výrazné, silné barvy jako je zelená, tmavě modrá a fialová, exotický tvar listí orchidejí a okázalý rozměr vzorů způsobí, že se Vaše ložnice promění v tropickou krajinu, ve které se Vám budou už napořád zdát exotické sny! Jestliže si ale ceníte spíš delikátních dekorací, fototapeta do ložnice zobrazující pouze jednu jedinou ratolest orchideje na neutrálním pozadí se Vám určitě trefí do vkusu.

Fototapeta orchidej je dokonalou a univerzální dekorací nejen pro milovníky květin. Široký výběr vzorů a barev zajistí, že je dokonalým dekoračním prvkem do jakékoliv místnosti. Fototapeta bílá orchidej vyváží obývací pokoj plný barev a vzorů. Makrofotografie zobrazující orchidej ve výrazné, modro-růžové barvě perfektně oživí prostornou předsíň. A fototapeta orchidej na vodní hladině bude ideálním řešením do koupelny.